Wygraj bilety na Serce miłości w reżyserii Łukasza Rondudy! – rozstrzygnięcie

Serce miłości w reżyserii Łukasza Rondudy to fascynujący portret jednej z najbardziej oryginalnych par polskiej sceny artystycznej: performera Wojtka Bąkowskiego oraz poetki i artystki Zuzanny Bartoszek. Jak wygląda niekonwencjonalny związek w czasach selfie? Przekonajcie się sami! Mamy dla Was 5 podwójnych biletów na pokaz filmu w warszawskim Kinie Muranów 24 listopada 2017 roku (godz. 18.30).

Aby wygrać, wystarczy, że napiszecie nam jacy aktorzy wcielają się w filmie w rolę artystów. Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Serce miłości. Bilety otrzyma pierwszych pięć osób, które wyślą do nas wiadomość z poprawną odpowiedzią!

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/

Rozstrzygnięcie: Bilety otrzymują Iza Bońska, Anna Artymowska, Joanna Waścińska, Jacek Brzoza i Małgorzata Gancarz. Gratulujemy!

„Serce miłości”, reż. Łukasz Ronduda (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Serce miłości”, reż. Łukasz Ronduda (źródło: materiały prasowe organizatora)

Miłość doskonała. Istnieje? Nie istnieje? Polska, początek XXI wieku. Artystka wymykająca się zaszufladkowaniu i eksperymentujący muzyk. Dwójka outsiderów, których bardzo wiele ze sobą łączy. Androgyniczni, szczupli, bez włosów, często ubrani w identyczne uniseksy – wyglądają jak męska i żeńska wersja tej samej osoby. Ich stan zakochania przypomina perwersyjną wersję narcyzmu, bo, patrząc na kochanka, patrzą na własne odbicie. W ich relacji miłość przenika się ze sztuką. Intymnym wyznaniom i gestom nadana zostaje artystyczna forma. I odwrotnie – sztuka jest ich sposobem na życie emocjonalne. Żyją w stworzonym przez siebie świecie, w którym mogą wszystko projektować i kontrolować. Wszystko, oprócz własnych emocji. Serce miłości w reżyserii Łukasza Rondudy to fascynujący portret jednej z najbardziej oryginalnych par polskiej sceny artystycznej: performera Wojtka Bąkowskiego oraz poetki i artystki Zuzanny Bartoszek.

Organizator konkursu: O.pl i Gutek Film