XXANAXX w Warszawie – wygraj wejściówki na koncert!

29 stycznia w warszawskiej kamienicy przy Kredytowej 9 wszyscy fani muzyki klubowej i elektronicznej będą mogli uczestniczyć w ekskluzywnym koncercie duetu XXANAXX. Będzie to ostatni koncert XXANAXXu przed wydaniem nowego albumu.

Mamy dla Państwa 5 podwójnych wejściówek na koncert. Wygra 1, 3, 5, 10 i 15 czytelnik, który prawidłowo odpowie na pytanie: Jaka wytwórnia wydała debiutancką EP-kę duetu XXANAXX?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: XXANAXX.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/

Rozstrzygnięcie: wejściówki otrzymują Kamila Konicka, Miłosz Paciorkowski, Agnieszka Dudkiewicz, Szymon Mamczur i Aleksandra Czerw. Gratulujemy!

XXANAXX (źródło: mat. prasowe)

XXANAXX (źródło: mat. prasowe)

XXANAXX to duet prezentujący szeroko pojętą muzykę elektroniczną. Projekt tworzy dwójka artystów – wokalistka Klaudia Szafrańska oraz Michał Wasilewski (znany jako Voo), do którego zadań należy odpowiednia obsługa instrumentów. XXANAXX został założony w 2012 roku w Warszawie.

Warszawskiemu koncertowi towarzyszyć będzie premiera najnowszego klipu zespołu.

Klaudia (lat 19) pochodzi z Konina, Michał (lat 31) zaś ze Szczytna. Spotkali się w Warszawie. Klaudia, po występie w polskiej edycji programu X Factor, poszukiwała producenta, a Michał rozglądał się w tym samym czasie za wokalistką. Oboje potrzebowali tylko jednego spotkania by podjąć decyzję o wspólnej współpracy. Artyści dzielą wspólne zainteresowania w eksperymentalnej muzyce elektronicznej. Ich kompozycje pełne są analogowych brzmień, głębokich basów, przestrzennych pogłosów i uwielbianych przez oboje dźwięków maszyny perkusyjnej Roland TR 808. Ta mikstura w połączeniu z głosem Klaudii tworzy niezwykłe muzyczne doświadczenie która wprowadza słuchacza w wyższy stan relaksu. Gatunki, które są im bliskie to chillwave, witch house i electronica.

Zespół pracuje obecnie nad swoim pierwszym studyjnym pełnometrażowym wydawnictwem.

Koncert XXANAXX
29 stycznia 2014 r., godz. 20.00
Kamienica przy Kredytowej 9
Warszawa

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Art Link Foundation