Koncert Tune w krakowskim CK Rotunda – wygraj zaproszenia – rozstrzygnięcie konkursu

1 lutego w Centrum Kultury Rotunda w Krakowie odbędzie się koncert zespołu Tune. Zespół powstał w 2009 roku w Łodzi z inicjatywy Leszka Swobody i Adama Hajzera.

Dla czytelników O.pl przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia na konkurs. Bilety otrzyma druga i czwarta osoba, która poprawnie odpowie na pytanie:

Wymień nazwy dwóch imprez cyklicznych organizowanych przez Centrum Kultury Rotunda.

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem prosimy przesyłać na adres: konkurs@o.pl. W tytule proszę wpisać Tune.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Bilety na koncert otrzymują Dawid Sikorski i Marek Wilczak

Gratulujemy!

Tune (źródło: materiały prasowe)

Tune (źródło: materiały prasowe)

Od listopada 2009 zespół regularnie koncertuje na polskich scenach muzycznych. Tune ma na koncie kilka występów telewizyjnych m.in w TVP2 oraz w TVP Kultura, za które otrzymał świetne recenzje.  Mimo krótkiego stażu, zespół prężnie się rozwija i potrafi solowym występem zapewnić sale koncertowe kilkuset osobową publicznością. Muzyka Tune oscyluje w stylistyce szeroko pojętego artrock’a, a charakterystyczne brzmienie zespołu definiuje rzadko spotykany w muzyce rockowej akordeon.  Aktualnie zespół wydał i promuje debiutancki album Lucid Moments, za który został nagrodzony czterema tytułami debiut roku oraz jedną nagrodą płyty roku.  Płytę promuje singiel Confused. Album został nagrany i zmiksowany w TOYA Studios w Łodzi pod okiem Maćka Mularczyka. Masteringiem zajął się Robert Hadley z The Mastering Lab w Los Angeles! Robert jest m.in zdobywcą nagród Grammy i TEC (za płytę Diany Krall). Współpracował także chociażby z: Pink Floyd, Korn, Electric Light Orchestra czy Joe Cockerem.

Skład zespołu:

  • Adam Hajzer (gitara rytmiczna, solowa)
  • Leszek Swoboda (bas, wokal)
  • Janusz Kowalski (akordeon, syntezator)
  • Wiktor Pogoda (perkusja)
  • Kuba Krupski (wokal)

Organizator konkursu: O.pl Polski Portal Kultury
Współorganizator konkursu: CK Rotunda

Tune – koncert
1 lutego
CK Rotunda w Krakowie