Kliknij i wygraj podwójne zaproszenie na koncert Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band ethno sextet!

15 czerwca 2011 roku o godz. 20.00 w klubie Alchemia na krakowskim Kazimierzu zagra Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band ethno sextet.

Uwaga! pierwsza osoba, która napisze na adres: konkurs@o.pl, otrzyma podwójne zaproszenie na koncert Pawła Kaczmarczyka. Czekamy na wasze zgłoszenia!

Podwójne zaproszenie otrzymuje Michalina Pieczonka i Beata Turek. Gratulujemy!

Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band ethno sextet, plakat (zdjęcie pochodzi z materiałów organizatora)

Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band ethno sextet, plakat (zdjęcie pochodzi z materiałów organizatora)

Po raz pierwszy w Krakowie w tym składzie zabrzmi materiał z płyty Complexity in Simplicity, wydanej nakładem prestiżowej wytwórni ACT, a także kompozycje, które nie znalazły się na albumie. Całość będzie nawiązywać do gatunków free jazzu i ethno dzięki udziałowi naszych znakomitych gości.

Płyta Complexity in Simplicyty zdobyła tytuł Albumu Roku, a Paweł Kaczmarczyk zajął drugie miejsce w kategoriach Muzyk Roku i Kompozytor (w obu przypadkach za Tomaszem Stańko). Nominowany do Fryderyka 2010 jako Jazzowy Muzyk Roku.

Zagrają: José Manuel Albán Juárez (Peru/Polska) – instr. perkusyjne, Hovik Hovanisian (Armenia) – duduk, Marek Pospieszalski – saksofon, Paweł Kaczmarczyk – fortepian, Maciej Adamczak – kontrabas, Dawid Fortuna – perkusja

Alchemia
ul. Estery 5
Kraków