Kliknij, odpowiedz i wygraj “Portret Briana Brei” – rozstrzygnięty

Nakładem wydawnictwa Marina ukazała się książka pt.: Portret Briana Brei, której autorem jest Jarema Klich. Trzy pierwsze osoby, które prawidłowo odpowiedzą na poniższe pytanie, otrzymają  Portret Briana Brei.

Pytanie brzmi:
W którym znanym mieście w Polsce odbył się w listopadzie Festiwal Gitarowy Gitara 2010?
Prawidłowe odpowiedzi należy kierować na adres: konkurs@o.pl Prosimy o podanie swoich danych osobowych oraz adresu do korespondencji.

Uwaga! do rozdania mamy dodatkowo jeszcze dwie książki! na Państwa odpowiedzi czekamy do jutra (21 stycznia) do godz. 14.00.

Książkę Jaremy Klicha otrzymują: Hanna Piecychna, Roman Stech, Krystyna Plich, Maciej Święchowicz i Kamila Hankus.

Gratulujemy!

"Portret Briana Brei"

"Portret Briana Brei"

Portret Briana Brei to cykl trzynastu krótkich, zabawnych opowiadań, które łączy tematyka muzyczna. Autor sprawnie przemyca ją między wierszami, burząc zarówno uładzony wizerunek muzyka klasycznego, jak i obalając mity o pewnych siebie i szalonych gwiazdach rocka. Każde z opowiadań to osobna historia, zupełnie inna od poprzedniej, jedyna w swoim rodzaju. W połączeniu z unikalną płytą stanowi prawdziwą gratkę dla gitarzystów klasycznych.

Autorem tych przezabawnych opowiadań jest Jarema Klich – gitarzysta, wykładowca wrocławskiej Akademii Muzycznej, laureat licznych konkursów wykonawczych, tak krajowych, jak i zagranicznych. Wszystkie opowiadania opatrzone są rysunkami. Dzięki temu można sobie wyobrażać, że akompaniują one lekturze. Do książki została dołączona płyta CD – Regreso − prawdziwy biały kruk − płytowy debiut gitarzystów: Krzysztofa Pełecha i Jaremy Klicha.

Portret Briana Brei lepiej czytać na siedząco – łatwiej będzie położyć się ze śmiechu, którego podczas lektury na pewno nie zabraknie.

Jarema Klich
Wydawnictwo MARINA, 2011