Kliknij, napisz i wygraj zaproszenie na przedstawienie Pawła Passiniego!

19 maja 2011 roku o godzinie 19.00 w Teatrze Studio w Warszawie odbędzie się premiera spektaklu w reżyserii Pawła Passiniego Artaud. Sobowtór i jego teatr.

Uwaga! dla czytelników O.pl mamy podwójne zaproszenie na spektakl Pawła Passiniego. Wystarczy napisać na adres konkurs@o.pl i podać dzień, w który chcielibyście wybrać się na przedstawienie Artaud. Sobowtór i jego teatr.

Wśród wszystkich osób, które napiszą do nas, rozlosujemy zaproszenia na spektakle: 19, 20, 21, 22 i 23 maja.

Podwójne zaproszenia otrzymują:

  • 21 maja – Tomasz Stolarczyk
  • 22 maja – Marcin Jary
  • 23 maja – Katarzyna Jachna
"Artaud. Sobowtór i jego teatr" reż. Paweł Passini

"Artaud. Sobowtór i jego teatr" reż. Paweł Passini

Przedstawienie o Antoninie Artaud oparte zostało na materiałach biograficznych, pismach, manifestach oraz rekonstrukcjach prób i libercie opery Astronom. Spektakl zaprezentowany zostanie przez uznanego polskiego reżysera teatralnego Pawła Passiniego.

Postać światowego teatru, patrona antropologii teatralnej oraz kontrkulturowego nurtu w teatrze XX po raz kolejny pojawi się na scenie.

Paweł Passini – urodzony w 1977 roku, reżyser i twórca muzyki teatralnej. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Laureat wielu prestiżowych nagród. Wspólnie z Stowarzyszeniem Teatralnym Chorea stworzył pierwszy w Europie teatr internetowy neTTheatre

Antonin Artaud – żyjący w latach 1886-1948 francuski myśliciel teatru, dramatopisarz i aktor. Jedna z największych osobowości europejskiego teatru – ojciec sztuki performatywnej i ikona antypsychiatrii.

Premiera spektaklu odbędzie się 19 maja 2011 roku
Spektakle odbywać się będą 20, 21, 22 i 23 maja 2011 roku o godzinie 19.00
Teatr Studio im. St. I. Witkiewicza
Pałac Kultury i Nauki
Warszawa