Kamp! i Rebeka w krakowskiej Rotundzie – wygraj zaproszenie – rozstrzygnięcie

13 listopada w krakowskiej Rotundzie zagrają Kamp! i Rebeka – dwie najważniejsze polskie formacje synthpopowe, nagrywające dla niezależnej wytwórni Brennnessel.

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na koncert. Aby wygrać, wystarczy wymienić tytuł debiutanckiej płyty zespołu Kamp!. Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Kamp! i Rebeka. Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/ Rozstrzygnięcie: Podwójne zaproszenie wygrywa Magdalena Pamuła. Gratulujemy!

Kamp! (źródło: mat. prasowe CK Rotunda)

Kamp! (źródło: mat. prasowe CK Rotunda)

Podczas jesiennych koncertów Kamp! publiczność usłyszy zupełnie nowy materiał na żywo, na który złożą się utwory zarejestrowane latem w Red Bull Studios w Madrycie oraz nie wykonywane wcześniej nagrania, które trafiły do repertuaru zespołu na przestrzeni ostatnich miesięcy. Będzie to pierwsza okazja by usłyszeć muzykę z nadchodzącej płyty łódzkiego tria. Kamp! słyną z niesamowitych koncertów, podczas których swoja studyjną twórczość traktują wyjątkowo elastycznie, często radykalnie zmieniając brzmienie wyjściowych kompozycji. Do dziś zagrali ponad dwieście koncertów w Polsce i kilkanaście za granicą, m.in. w USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City), Niemczech (C/O POP) Serbii (EXIT festival) czy Austrii (Vienna Weves). Rebeka to polski duet tworzący muzykę elektroniczną. Początkowo był to solowy projekt Iwony Skwarek. W 2008 roku jej założenia były proste: tworzenie elektronicznych, minimalistycznych i brudnych, lecz bardzo emocjonalnych utworów z pomocą keyboardu Casio i komputera. W 2010 roku Iwona postanowiła zaproponować współpracę Bartoszowi Szczęsnemu, który miał spełniać funkcję producenta, osoby katalizującej pomysły, ale także kompana na scenie. Dla Rebeki będzie to pierwsza tak duża trasa, w ramach której zaprezentuje na żywo materiał ze swojego debiutanckiego, doskonale przyjętego albumu Hellada. Płyta, która już w połowie roku stała się faworytem do miana jednego z najważniejszych albumów 2013 roku podczas koncertów nabiera zupełnie nowego charakteru.

Brennnessel On Tour – Kamp! & Rebeka: 13 listopada 2013 r., godz. 20.00 ul. Oleandry 1, Centrum Kultury Rotunda Kraków

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR