Wygraj najnowszą książkę Kai Malanowskiej! – rozstrzygnięcie

Nakładem Wydawnictwa Znak właśnie ukazała się Mgła – pierwszy w dorobku Kai Malanowskiej kryminał. To świetnie skonstruowana, niepokojąca i trzymająca w napięciu opowieść o tym, że zło przyjmuje często zaskakującą postać.

Mamy dla Państwa trzy egzemplarze książki. Wygrają pierwszy, piąty i piętnasty czytelnik, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe: Jak brzmi tytuł wydanego kilka lat temu zbioru opowiadań Kai Malanowskiej?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem korespondencyjnym czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Mgła.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie maile przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie. Książki otrzymują: Maciej Pęksa, Radosław Śledziowski i Magdalena Muszalska. Gratulujemy!

Kaja Malanowska, „Mgła” – okładka (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Kaja Malanowska, „Mgła” – okładka (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Zdążyła jeszcze wziąć kąpiel i przebrać się. W ostatniej chwili odwołała spotkanie, na które była umówiona. Wieczór spędzała sama. Znaleziono ją w łazience, leżącą w kałuży krwi. Przyczyną śmierci okazał się cios w skroń zadany tępym narzędziem.

Ada Rochniewicz właśnie zaczyna pracę jako oficer dochodzeniowy w warszawskiej komendzie. Jej nowym partnerem zostaje komisarz Sawicki. Tajemnicza śmierć kobiety na Mokotowie staje się ich pierwszym wspólnym zadaniem, które dla obojga okaże się próbą charakterów.

Dlaczego Zofia została zamordowana? Czy przed śmiercią widziała się z byłym kochankiem? Co łączyło ją z nielegalnymi imigrantami? Jaką rolę w jej życiu odgrywał tajemniczy ruch religijny? Kolejne tropy wskazują, że z zabójstwem wiąże się piętrowa, przerażająca intryga.

Kaja Malanowska, Mgła
Premiera: 12 sierpnia 2015 roku
Wydawnictwo Znak

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator:  Wydawnictwo Znak