Wygraj zaproszenie na performans Johna Morana w Cricotece! – rozstrzygnięcie

2 sierpnia Cricoteka zaprasza na perfomans Johna Morana, amerykańskiego kompozytora, choreografa, aktora, reżysera i performera. The Solo-Series to trylogia teatralnych monodramów w wykonaniu samego Morana.

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na performans. Wygrają pierwsi dwaj czytelnicy, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe: Uczniem jakiego amerykańskiego kompozytora jest John Moran?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: John Moran.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie maile przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na Facebooku! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: zaproszenia otrzymują Justyna Michalik i Sabina Majcher. Gratulujemy!

John Moran (źródło: materiały prasowe organizatora)

John Moran (źródło: materiały prasowe organizatora)

Performans opiera się na precyzyjnym połączeniu nagrań głosu ludzkiego, układów dźwiękowych i starannej choreografii na scenie. Poprzez wielokrotne repetycje i stopniowe nawarstwianie elementów ruchowych i dźwiękowych wewnątrz poszczególnych scen odsłonięta zostaje ukryta muzyczność codzienności. The Solo-Series to fascynująca i hipnotyzująca trzyczęściowa historia podróży z Polski do Bangkoku, a potem do Amsterdamu. Wydarzenie jest częścią wieloletniego projektu Polifonie.

John Moran: The Solo-Series
2 sierpnia 2015 r., godz. 19.00
Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka
Kraków

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Cricoteka