Wygraj bilety na przedpremierowy spektakl Teatru Roma w Trójmieście – rozstrzygnięcie

14 sierpnia o godz. 19.30 Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie zaprasza na przedpremierowy spektakl Teatru Muzycznego Roma pt. Całujcie mnie wszyscy w odbiornik. Wydarzenie odbędzie się w ramach Sopockiego Lata Teatralnego.

Dla czytelników O.pl przygotowaliśmy podwójne zaproszenie na spektakl. Wygra pierwszy czytelnik, który wymieni dwa inne spektakle muzyczne zrealizowane przez Teatr Muzyczny Roma.

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu czekamy pod adresem konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Teatr Roma.

Rozstrzygnięcie:

Podwójne zaproszenie na spektakl otrzymuje Jagoda Wyrzykowska. Gratulujemy!

„Całujcie mnie wszyscy w odbiornik”, Teatr Atelier w Sopocie (źródło: materiały prasowe)

„Całujcie mnie wszyscy w odbiornik”, Teatr Atelier w Sopocie (źródło: materiały prasowe)

Spektakl został stworzony przez grupę artystów, którzy zrealizowali Tuwima dla dorosłych, prezentowanego m.in. na deskach Teatru Atelier w 2011 roku.

Całujcie mnie wszyscy w odbiornik to próba opisania powojennej Polski – od budowy Pałacu Kultury do jego hipotetycznego rozpadu, który opisała Dorota Masłowska w Wojnie polsko-ruskiej pod flagą biało-czerwoną. Przedstawienie zrealizowane jest w konwencji audycji radiowej przeplatanej piosenkami. Spektakl ma formę kabaretową i w sposób humorystyczny uwypukla absurdy naszego życia politycznego i społecznego.

Scenariusz i reżyseria: Jerzy Satanowski

Obsada: Joanna Lewandowska-Zbudniewek, Magdalena Piotrowska, Anna Sroka-Hryn, Jacek Bonczyk, Arkadiusz Brykalski, Jan Janga Tomaszewski

Autorzy tekstów: Sławomir Mrożek, Salon Niezależnych, Dorota Masłowska, Tadeusz Konwicki, Jerzy Pilch, Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora, Jonasz Kofta, Andrzej Waligórski, Wojciech Młynarski, Artur Andrus, Jacek Kleyff, Kazimierz Grześkowiak, Jan Wołek i inni.

Artystom na scenie akompaniuje zespół:

  • Jacek Kita – fortepian
  • Krzysztof Łochowicz – gitary
  • Wiesław Wysocki – saksofony
  • Sebastian Wypych – kontrabas
  • Jakub Szydło – perkusja

Całujcie mnie wszyscy w odbiornik
Od 14 do 18 sierpnia 2013 roku
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator konkursu: Teatr Atelier w Sopocie