Zobacz Historie Petera Zelenki w Teatrze Nowym

18 i 19 września 2010 roku o godz. 19.15 w Teatrze Nowym w Krakowie będzie można zobaczyć spektakl Historie Petera Zelenki wg dramatów i scenariuszy Petra Zelenki.

Tym razem dla pierwszej osoby, która napisze do nas na adres konkurs@o.pl mamy podwójne zaproszenie na sobotnie przedstawienie.
Czekamy na wasze zgłoszenia!

Podwójne zaproszenie na sobotni spektakl otrzymuje Wojtek Lembryk
Gratulujemy!

"Historie Petera Zelenki", fot. archiwum

"Historie Petera Zelenki", fot. archiwum

Historie Petera Zelenki wg dramatów i scenariuszy Petra Zelenki.
wg dramatów i scenariuszy Petra Zelenki , reż. Piotr Sieklucki
Scenografia: Łukasz Błażejewski
Opracowanie muzyczne: Maciej Skuratowicz
Obsada: Katarzyna Chlebny, Marzena Ciuła, Hubert Bronicki, Adam Szarek, Andrzej Rozmus /Maciej Skuratowicz, Konrad Kosecki
obsada TV: Iwona Bielska, Edward Linde-Lubaszenko

Świat głównego bohatera (Hubert Bronicki) to kraina absurdu, gdzie mieszkający w szafie przyjaciel od kieliszka (Adam Szarek) potajemnie zabawia się z manekinem, ojciec (Edward Linde-Lubaszenko) dorabia przyglądając się seksualnym igraszkom sąsiadów-fetyszystów, zaś matka (Iwona Bielska) biega po mieście w kalesonach. Dodatkowo Piotra porzuca dziewczyna (Katarzyna Chlebny) a w jego coraz bardziej delirycznej codzienności zaczynają ożywać przedmioty. Mimo tych wszystkich absurdów jest w tym spektaklu prawda, która dotyka każdego z nas. Jaka? Przekonajcie się sami, poznając tę energetyzującą historię.