Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert – wygraj bilety! – rozstrzygnięcie

Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert w wykonaniu Sinfonietty Cracovii to wspaniała okazja, by po raz kolejny uciec ze świata Mugoli i udać się w świat magii z Chłopcem, Który Przeżył. W naszym konkursie czeka na Was 5 podwójnych zaproszeń na wybrany przez Was koncert – w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu lub Krakowie. Jak je zdobyć?

Jak doskonale wiecie, w drugim tomie serii, stanowisko nauczyciela obrony przed czarną magią obejmuje Gilderoy Lockhart. Bożyszcze czarownic, autor bestsellerów (tak, pamiętamy, że stał się nim głównie dzięki Klątwie Zapomnienia), honorowy członek Ligii Obrony przed Czarną Magią i pięciokrotny zdobywca Nagrody tygodnika „Czarownica”. Jak nazywała się ta Nagroda? Bilety otrzyma pierwszych pięć osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi.

Odpowiedzi wysyłajcie pod adres: konkurs@o.pl. Jako tytuł wiadomości prosimy wpisać: Harry Potter in Concert. Prosimy również o podanie imienia, nazwiska i miasta, w którym chcecie się wybrać na koncert.

Uwaga! Weźmiemy pod uwagę wyłącznie zgłoszenia przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl.

Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się!
http://newsletter.o.pl/ Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: Bilety otrzymują Panowie Piotr Hyła, Jakub Ścisłowicz, Konrad Sierzputowski, Paweł Kubacki i Marek Rabczyński. Gratulujemy!

Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert (źródło: materiały prasowe organizatora)

Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert (źródło: materiały prasowe organizatora)

Mimo, że od wydania pierwszej książki o Harrym Potterze minęło 20 lat, saga nadal czaruje, a potteromania trwa na całym świecie. Kto raz zgłębił tajniki magii w Hogwarcie nie chce się z nimi rozstać – Harry Potter i Komnata Tajemnic In Concert to kolejna okazja do wspomnień. Prawie trzy godziny z ulubionym filmem i muzyką na żywo gwarantują niezapomniane przeżycia w świecie magii.  Motyw przewodni do serii filmów o Harry’m Potterze (Hedwig’s Theme), autorstwa światowej sławy kompozytora Johna Williamsa, został okrzyknięty jednym z najlepszych w historii światowej kinematografii. Podczas pięciu koncertów w Polsce niezapomnianą ścieżkę po raz kolejny w całości wykona Sinfonietta Cracovia.

Rozkład koncertów:

  • 17 października Hala Stulecia Wrocław
  • 18 października Hala Torwar Warszawa
  • 19 października Arena Poznań
  • 21 października Tauron Arena Kraków

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Sinfonietta Cracovia