Halloween z zespołem Nefer – podwójne zaproszenia – rozstrzygnięty

30 października 2010 roku o godz. 19.00 w łódzkim klubie Wytwórnia odbędzie się rockowy wieczór halloween z zespołem Nefer. Zgodnie z dawnym celtyckim obrządkiem, tego wieczoru przy ul. Łąkowej 29 zatrze się granica między zaświatami a światem żywych. Łódzka formacja rockowa zaprezentuje swoje (halloween)nowe oblicze, które z pewnością zaskoczy wszystkich fanów Nefer.

Uwaga!

Dla pierwszych pięciu osób, które napiszą do nas: konkurs@o.pl, mamy do rozdania podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Nefer

Nefer

Zespół Nefer powstał w Łodzi wiosną 2006 roku. Na początku 2008 roku ukazał się debiutancki album grupy. Do współpracy zespół zaprosił m.in. Artura Gadowskiego, który zaśpiewał z Adamem piosenkę Samotni w sieci. Całą płytę masterował Alan Silverman z USA (współpracował m.in. z Norah Jones, Chaką Khan, Ennio Morricone).

W lipcu 2008 roku zespół zagrał przed światowej sławy kanadyjską wokalistką Avril Lavigne w Hali Stulecia we Wrocławiu. Nefer ma na koncie udział w programie TVN Uwaga – Kulisy sławy. Członkowie zespołu byli również jurorami w kategorii teen w plebiscycie Onet Blog Roku 2008.

W lutym 2010 zespół brał udział w finale Krajowych Eliminacji do konkursu Eurowizja 2010. W chwili obecnej członkowie grupy pracują nad nowym albumem, który będzie utrzymany w innej, nieco lżejszej stylistyce.