Wygraj wejściówki na festiwal Głosy o zmroku!

W styczniu 2015 roku na Mysiej 3 w Warszawie odbędzie się premiera festiwalu Głosy o zmroku zainicjowanego przez Agencję Artystyczną Verità Nostra. W czasie tego muzycznego wydarzenia, które rozpoczęło się 4 stycznia wystąpią najwyższej próby artyści muzyki klasycznej, jazzowej, oraz swingowo-popowej.

Mamy dla Państwa cztery podwójne wejściówki na koncert Jadwigi Kotnowskiej i Kwartetu Aquamarine w niedzielę 18 stycznia. Wygrają czterej pierwsi czytelnicy, którzy prześlą swoje dane (imię i nazwisko) na adres: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Głosy o zmroku.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane od użytkowników, którzy uprzednio polubią profil O.pl na Facebooku.
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: wejściówki otrzymują Karol Wojda, Stanisław Walesiak, Justyna Sosnowska i Grzegorz Idźkowski. Gratulujemy!

„Głosy o zmroku”, plakat (źródło: materiały prasowe)

„Głosy o zmroku”, plakat (źródło: materiały prasowe)

Jadwiga Kotnowska – Tańce Świata

Wybitna flecistka, Jadwiga Kotnowska jest pierwszą polską laureatką uhonorowaną najwyższymi nagrodami w ośmiu międzynarodowych konkursach muzycznych, m.in.: Królowej Zofii w Madrycie, Marii Canals w Barcelonie, G. B. Viottiego w Vercelli, V. Bucchiego w Rzymie i w Bordeaux. Wraz z gitarzystą Leszkiem Potasińskim zaprezentuje repertuar Tańce Świata, który zabierze publiczność w podróż śladem tradycyjnej muzyki ludowej z różnych zakątków świata – od wyrafinowanych tańców rumuńskich, poprzez tańce hiszpańskie aż po żywiołowe tango argentyńskie.

Kwartet Aquamarine – Karnawał

To wyjątkowe połączenie skrzypiec, fletu, klarnetu oraz wiolonczeli. Zespół został stworzony przez czwórkę̨ wybitnych instrumentalistów związanych z Filharmonią Narodową, Operą Narodową, Salonową Orkiestrą Johanna Straussa, z myślą o zaspokojeniu najwybredniejszych gustów osób, które ceniącą̨ niepowtarzalność́, temperament, unikalność́ kolorów muzycznych. Tym razem Kwartet zaprezentuje tańce karnawałowe i latynoamerykańskie. Wśród utworów znajdą się znane wszystkim melodie, takie jak: Besame Mucho, Siboney, Granada, Tango Piazzoli, Tico Tico, Girl form Ipanema.

Głosy o zmroku. Festiwal muzyczny Verità Nostra
Od 4 do 25 stycznia 2015 roku
Agencja Artystyczna Verità Nostra
Warszawa