Geniusz w golfie w Starym Teatrze – wygraj zaproszenie! – rozstrzygnięcie

27 czerwca o godz. 18.00 w Narodowym Starym Teatrze im. H. Modrzejewskiej Krakowie będzie można obejrzeć spektakl Geniusz w golfie w reżyserii Weroniki Szczawińskiej, na podstawie tekstu Agnieszki Jakimiak.

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie. Wygra pierwszy czytelnik, który prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe: Kiedy miała miejsce premiera spektaklu?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Geniusz w golfie. Zaproszenie będzie do odebrania w redakcji portalu O.pl (w Krakowie).

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/

Rozstrzygnięcie: zaproszenie otrzymuje Karolina Kiryjczuk. Gratulujemy!

„Geniusz w golfie", plakat: Joanna Howańska (źródło: mat. prasowe)

„Geniusz w golfie", plakat: Joanna Howańska (źródło: mat. prasowe)

Podobno kiedyś istniało miejsce, które było dla wszystkich wspólne. Podobno kiedyś byli tacy, którzy potrafili być razem. Podobno kiedyś istniał człowiek, który był dla wszystkich wspólny. Był kiedyś ktoś, kto nosił czarny golf, mieszkał pod numerem czterdzieści i cztery i miał charakterystyczne, wibrujące R. Ktoś, kto chichotał i ten jego chichot niósł się echem po wszystkich teatralnych korytarzach. Wiemy, że odszedł i że nikt nie zastąpi jego braku. Wiemy, że to jemu powinniśmy wszystko zawdzięczać i że wszystko zostało zaprzepaszczone.

Nie wiemy, co to znaczy – piszą twórcy spektaklu.

Geniusz w golfie
reżyseria: Weronika Szczawińska
scenografia: Natalia Mleczak
muzyka: Krzysztof Kaliski
choreografia: Agata Maszkiewicz
asystentka reżyserki: Marta Aksztin
27 czerwca 2014 r., godz. 18.00
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator:  Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie