Future Shorts w Kinie pod Baranami – wygraj bilety – rozstrzygnięcie

Największy na świecie festiwal filmów krótkometrażowych powraca w wiosennej odsłonie. Ponad 1700 pokazów odbędzie się w 325 miastach, w 90 krajach na 6 kontynentach. Jedno z tych wyjątkowych wydarzeń będzie miało miejsce 24 czerwca w krakowskim Kinie Pod Baranami.

Dla czytelników O.pl mamy podwójne zaproszenie na pokaz. Wygra pierwszy czytelnik, który odpowie na pytanie: jaki polski akcent czeka na widzów wiosennej odsłony Future Shorts?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu, czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule maila prosimy wpisać: Future Shorts.

Rozstrzygnięcie. Bilety otrzymuje pan Marian Jopek. Gratulujemy!

Future Shorts (źródło: materiały prasowe organizatora)

Future Shorts (źródło: materiały prasowe organizatora)

Na program Future Shorts składają się najlepsze tytuły światowego krótkiego kina, z których część będzie po raz pierwszy prezentowana w Polsce. To ekskluzywna selekcja produkcji nagrodzonych na najważniejszych międzynarodowych festiwalach. Wśród nich znaleźć można bogaty przekrój formy: filmy fabularne, dokumentalne i animowane, a także niczym nie skrępowane treści: od przejmujących dramatów po rubaszne wątki komediowe. Future Shorts stawia twórcom tylko jeden warunek: najwyższą artystyczną jakość. Jest też o co walczyć, na zakończenie każdej edycji nagradzany jest film cieszący się największą popularnością wśród publiczności.

Za organizację polskiej edycji festiwalu Future Shorts odpowiada Fundacja Ad Arte.

Future Shorts: wiosna 2013
24 czerwca 2013 r., godz. 19.15
Kino Pod Baranami
Kraków