Wygraj zaproszenie na monodram Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie! – rozstrzygnięcie

25 listopada w Warszawie odbędzie się premiera monodramu Ewy Wencel Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie. Aktorka zaprezentuje nieznane oblicze noblistki. Przez jednych podziwiana, pogardzana przez innych. Wybitny naukowiec i odkrywca. Odważna i zdecydowana, łamiąca schematy.

Mamy dla Państwa jedno podwójne zaproszenie na spektakl 27 listopada. Wygra szósta osoba, która poprawnie odpowie na pytanie: W którym roku Maria Skłodowska zawarła cywilny związek małżeński z Pierrem Curie?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. Jako tytuł prosimy wpisać: Promieniowanie.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: zaproszenie otrzymuje Katarzyna Mirocha. Gratulujemy!

Ewa Wencel w spektaklu „Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie”, fot. Andrzej Wencel (źródło: materiały prasowe)

Ewa Wencel w spektaklu „Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie”, fot. Andrzej Wencel (źródło: materiały prasowe)

Więcej informacji o spektaklu

Promieniowanie. Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie
Premiera: 25 listopada 2015 roku
Teatr Mazowiecki w Warszawie

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Teatr Mazowiecki w Warszawie