Wygraj płytę z piosenkami Ewy Demarczyk Anioły w kolorze – rozstrzygnięcie konkursu!

28 października 2011 r. do sklepów w całej Polsce trafi płyta Anioły w kolorze z utworami śpiewanymi kiedyś przez Ewę Demarczyk w nowych, współczesnych aranżacjach.

Mamy dla Państwa 5 egzemplarzy tego wyjątkowego wydawnictwa. Aby je zdobyć należy napisać na adres konkurs@o.pl, podając nazwiska przynajmniej trzech wokalistek, które zaśpiewały utwory Ewy Demarczyk na płycie Anioły w kolorze.

Kto pierwszy ten lepszy!

Zwycięzcami w konkursie zostali:

  • Anna Korzeniowska
  • Katarzyna Mirocha
  • Martyna Jarczak
  • Monika Kowalczyk
  • Joanna Lewczyńska

Serdecznie gratulujemy!

Anioły w kolorze - okładka (źródło:materiał prasowy Luna Music)

Anioły w kolorze - okładka (źródło:materiał prasowy Luna Music)

Anioły w kolorze to kilkanaście piosenek z repertuaru Ewy Demarczyk wykonanych przez uznane wokalistki polskiej sceny, jak Justyna Steczkowska, Natalia Przybysz, Maja Kleszcz czy Natalia Grosiak. Na krążku znalazły się także interpretacje aktorek, które kształtowały polską scenę ostatnich lat – Stanisławy Celińskiej, Kingi Preis, Justyny Szafran, a także elektryzującej, niemieckiej wokalistki Renate Jett, znanej polskiej widowni z brawurowej kreacji w (A)pollonii Krzysztofa Warlikowskiego.

Tak odważnych i niezwykle różnorodnych interpretacji tych utworów nigdy jeszcze nie było. W nowym kształcie piosenki to nie tylko opowieści o Demarczyk, ale i o współczesnych kobietach i ich świecie. Artystki zaproszone do udziału w projekcie swoimi wykonaniami chwilami idą pod prąd, przełamując przyzwyczajenia słuchaczy. Do utworów opracowano nowe, minimalistyczne aranżacje autorstwa Piotra Dziubka, nawiązujące do muzyki współczesnej. Efektem jest brzmienie odważne i intymne zarazem.