Wygraj bilety na koncert Cracow Duo w warszawskim Skwerze – rozstrzygnięcie

27 maja  warszawskim Skwerze odbędzie się koncert Cracow Duo – projektu muzyków związanych z wydawnictwem muzyki klasycznej DUX. Podczas koncertu muzycy zaprezentują utwory Aleksandra Tansmana i Fryderyka Chopina.

Dla czytelników O.pl mamy trzy podwójne zaproszenia na koncert! Aby wygrać, wystarczy wymienić tytuł jednej z płyt nagranych przez Cracow Duo. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu czekamy pod adresem konkurs@o.pl. W tytule proszę wpisać: Cracow Duo.

Rozstrzygnięcie:

Bilety otrzymują: Monika Jędrzejewska, Piotr Wolny i Marcin Olechowski.

Gratulujemy!

Cracow Duo (źródło: materiały prasowe)

Cracow Duo (źródło: materiały prasowe)

28 stycznia 2013 r. ruszył w Warszawie nowy cykl koncertowy DUX brzmi w Trzcinie na Skwerze, który ma na celu promowanie płyt najbardziej prestiżowego polskiego wydawnictwa działającego w obszarze muzyki klasycznej. DUX w swoim dorobku ma 46 statuetek Fryderyk oraz ponad 100 nagród międzynarodowych. DUX brzmi w Trzcinie to propozycja zarówno dla melomanów jak i wszystkich amatorów luźnego, klubowego ambient. Najlepsi wykonawcy polskiej sceny muzycznej gościć będą w klubie artystycznym SKWER, filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny. Kolejnym koncertem w ramach cyklu jest koncert Cracow Duo.

Artystów Cracow Duo połączyła wspólna edukacja w Krakowie i Paryżu. Wspólną pracę rozpoczęli w 2001 roku od Sonaty g-moll op. 65 Fryderyka Chopina i od tego czasu zbudowali szeroki repertuar. Duet tworzą Jan Kalinowski – wiolonczela oraz Marek Szlezer – fortepian.

W programie:

F. Chopin – Sonata g-moll op.65
A. Tansman – Deux pieces
A. Tansman – Fantazja
A. Piazzolla – Le Grand Tango

Koncert Cracow Duo
27 maja 2013 r., godz. 20.00
Skwer – Filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny, ul. Krakowskie Przedmieście 60a
Warszawa

Organizator konkursu: O.pl Polski Portal Kultury
Współorganizator konkursu: Wytwórnia DUX