Bądź jak Woody Allen – wygraj bilety na przegląd w Kinie Świt! – rozstrzygnięcie

Od 25 do 27 kwietnia w warszawskim Kinie Świt potrwa przegląd filmowy Być jak Woody Allen.

Mamy dla Państwa pięć podwójnych karnetów na cały przegląd. Wygra pierwsza piątka czytelników, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe: Jaki tytuł miał pierwotnie nosić film Annie Hall Woody’ego Allena?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Być jak Woody Allen.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/

Rozstrzygnięcie: bilety otrzymują Justyna Sosnowska, Karol Wojda, Malwina Sosnowska, Stanisław Walesiak i Magdalena Pamuła.

„Być jak Woody Allen” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Być jak Woody Allen” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Oprócz prezentacji szczęściu jego filmów reprezentujących różne okresy twórczości Allena, w czasie przeglądu zaplanowane są prelekcje przekrojowo prezentujące cały dorobek amerykańskiego reżysera, którego charakterystyczny autorski styl poznajemy już po kilku pierwszych ujęciach filmowych. Dla wszystkich kinomanów, pragnących poznać bliżej i wnikliwiej jego twórczość, nadarza się do tego znakomita okazja. Przegląd jest kolejnym etapem projektu Bródno kocha kino realizowanego od lat przez kino Świt.

Między filmami będzie też czas, aby porozmawiać z prelegentem i między sobą o własnym odbiorze dorobku Woody Allena. W holu kina będzie można zaś zobaczyć wystawę fotosów z filmu Annie Hall.

Program:

25 kwietnia

  • godz. 17.00 – Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać, reż. Woody Allen, 87 min., 1972 r.
  • godz. 19.00 – Annie Hall, reż. Woody Alen, 93 min., 1977 r.

26 kwietnia

  • godz. 17.00 – Manhattan, reż. Woody Allen, 96 min., 1979 r.
  • godz. 19.00 – Zelig, reż. Woody Allen, 79 min.1983 r.

27 kwietnia

  • godz. 17.00 – O północy w Paryżu, reż. Woody Allen, 100 min., 2011 r.
  • godz. 19.00 – Blue Jasmine, reż. Woody Allen, 98 min., 2013 r.

Być jak Woody Allen
25-27 kwietnia 2014 r.
Kino Świt
Warszawa

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Kino Świt w Warszawie