Wygraj zaproszenie na blogi.pl w Starym Teatrze – rozstrzygnięcie

11, 12 i 13 lutego krakowski Narodowy Stary Teatr zaprasza na spektakl blogi.pl w reżyserii: Małgorzaty Hajewskiej-Krzysztofik / Szymona Kaczmarka / Radosława Rychlika. Na podstawie internetowych dzienników powstały jednoaktówki autorstwa: Dorota Masłowska – Mydziecisieci,  Jacek Poniedziałek – Niebieska sukienka i Szymon Wróblewski – Forma przetrwalnikowa.

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Wygrają dwaj pierwsi czytelnicy, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe: Na podstawie jakiego bloga powstała jednoaktówka Niebieska sukienka Jacka Poniedziałka?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: blogi.pl. Bilety będą do odebrania w redakcji portalu O.pl (w Krakowie).

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/

Rozstrzygnięcie: zaproszenia otrzymują Krzysztof Tyrpa i Joanna Cebo. Gratulujemy!

„blogi.pl”, fot. R. Kornecki (źródło: materiały prasowe)

„blogi.pl”, fot. R. Kornecki (źródło: materiały prasowe)

Małgorzata Hajewska-Krzysztofik (1965), aktorka teatralna i filmowa, od dwudziestu lat związana ze Starym Teatrem w Krakowie. Jedna z ulubionych aktorek Krystiana Lupy i Krzysztofa Warlikowskiego. Wyróżniona najważniejszymi polskimi nagrodami aktorskimi, m.in. za rolę Konradowej w Kalkwerku Thomasa Bernharda w reżyserii Krystiana Lupy oraz Agawe w Bachantkach Eurypidesa i Dupy w Krumie Hanocha Levina w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego. Pedagog na Wydziale Aktorskim krakowskiej PWST. Niebieska sukienka jest jej debiutem reżyserskim.

Radek Rychcik (1981), absolwent polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, student III roku na Wydziale Reżyserii Dramatu PWST w Krakowie. Reżyserował czytania dramatów w Starym Teatrze i Teatrze Nowym w Krakowie. Był asystentem Krystiana Lupy przy przedstawieniach Niedokończony utwór na aktora. Mewa. Sztuka hiszpańska w Teatrze Dramatycznym w Warszawie i Factory 2 w Starym Teatrze w Krakowie.

Radek Rychcik (1986), student trzeciego roku na Wydziale Reżyserii Dramatu w krakowskiej PWST. Asystent Pawła Miśkiewicza (Przedtem/Potem) i Krystiana Lupy (Factory 2). Wyreżyserował Materiały do Medei Heinera Müllera, w ramach festiwalu re_wizje.antyk monologi w Starym Teatrze, oraz Kuszenie Cichej Weroniki według opowiadania Roberta Musila w Teatrze Nowym w Krakowie.

blogi.pl
Reżyseria: Małgorzata Hajewska-Krzysztofik / Szymon Kaczmarek / Radosław Rychlik
11, 12, 13 lutego 2014 r., godz. 19.30
Narodowy Stary Teatr
Kraków

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Narodowy Stary Teatr w Krakowie