42. Biennale Malarstwa Bielska Jesień – wygraj katalog! – rozstrzygnięcie

27 listopada w Galerii Bielskiej BWA w Bielsku-Białej rozpoczęła się wystawa 42. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2015. Podczas otwarcia zostali ogłoszeni laureaci trzech nagród głównych, w tym Grand Prix – Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz pięciu wyróżnień regulaminowych i ośmiu wyróżnień redakcji pism i portali.

Rozstrzygnięcie: katalogi otrzymują Iwona Nowakowska-Przybył, Maciej Pęksa i Joanna Musiałowska.

42. Biennale Malarstwa „Bielska Jesień 2015”, okładka katalogu (źródło: materiały prasowe organizatora)

42. Biennale Malarstwa „Bielska Jesień 2015”, okładka katalogu (źródło: materiały prasowe organizatora)

Mamy dla Państwa trzy katalogi towarzyszące wystawie – w wersji polskiej i angielskiej, z kolorowymi reprodukcjami finałowych prac, notkami o artystach oraz tekstami krytycznymi jurorów biennale. Wygrają czwarta, ósma i dwunasta osoba, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: Od którego roku konkurs Bielska Jesień odbywa się w cyklu dwuletnim?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem korespondencyjnym czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. Jako tytuł prosimy wpisać: Bielska Jesień.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Więcej o 42. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2015

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Galeria Bielska BWA