Anna Serafińska – Groove Machine – wygraj bilety na koncert! – rozstrzygnięcie

16 marca warszawski Teatr Syrena zaprasza na koncert Anny Serafińskiej z projektem Groove Machine, który otworzył tegoroczny festiwal Jazz Jamboree.

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na koncert. Wygra drugi i piąty czytelnik, który wymieni nazwiska instrumentalistów zespołu Groove Machine.

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Groove Machine.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/

Rozstrzygnięcie: bilety otrzymują Malwina Sosnowska i Anna Stefańska. Gratulujemy!

Anna Serafińska – Groove Machine (źródło: materiały prasowe organizatora)

Anna Serafińska – Groove Machine (źródło: materiały prasowe organizatora)

Nagrania to wybuchowa mieszanka nowoczesnego jazzu, łącząca utwory wielojęzyczne i multistylowe, zarówno z tekstem, jak i w pełni instrumentalne. Ich stylistykę sama wokalistka opisuje jako vocal fusion. Anna Serafińska jest obecna na polskiej scenie jazzowej od ponad 15 lat, zajmuje się wszystkimi odcieniami wokalistyki jazzowej i jej pokrewnymi – od standardów w ich klasycznym brzmieniu po współczesne formy muzyczne. W swym dorobku ma cztery solowe płyty: Nieobecni, Melodies, Ciepło zimno, Gadu gadu do tekstów Agnieszki Osieckiej.

Koncert Anna Serafińska – Groove Machine 
16 marca 2014 r., godz. 19.00
Teatr Syrena
Warszawa

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Teatr Syrena w Warszawie