Weź udział w konkursie i spędź Andrzejki po celtycku z Sinfonią Baltica – rozstrzygnięcie

30 listopada o godz. 18.00 Sinfonia Baltica w Słupsku zaprasza na Andrzejki Celtyckie wraz z zespołem muzycznym Jig Reel Maniacs oraz żeńskim zespołem tańca irlandzkiego Ellorien.

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na wydarzenie. Wygrają pierwsi dwaj czytelnicy, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe: Patronem której z celtyckich krain jest Święty Andrzej?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Andrzejki Celtyckie.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane od użytkowników, którzy uprzednio polubią profil O.pl na Facebooku.
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: zaproszenia otrzymują Małgorzata Sobańska i Aleksandra Szemryk. Gratulujemy!

Andrzejki Celtyckie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Andrzejki Celtyckie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Jigowo Reelowi Maniacy to zespół muzyczny z Poznania, jedna z najstarszych i najbardziej wziętych formacji muzyki celtyckiej w Polsce. Istnieją od 1990 roku i grają Celtic fusion – celtyckie brzmienia i smaki będące wypadkową takich gatunków jak jazz, funk, rock, reggae i chillout – muzykę instrumentalno-wokalną aranżowaną na wielobarwne instrumentarium: skrzypce, flażolety, dudy, akordeon, saksofon, harmonijkę, gitary (akustyczną, elektryczną, basową), pianino elektryczne i moog, perkusję i głos (baryton-bas).

Ellorien to żeński zespół tańca irlandzkiego z Wrocławia, z którym Jigowo Reelowi Maniacy współpracują od 2007 roku. Dziewczyny łączy pasja do tańca. Stale ją pogłębiają podczas regularnych ćwiczeń, prób, warsztatów i występów. Na stylistykę Ich choreografii miała wpływ praca z Sarah Clark TCRG – solistką znanych na całym świecie spektakli tanecznych Lord of the Dance oraz Feet of Flames.

Andrzejki Celtyckie
30 listopada 2014 roku, godz. 18.00
Polska Filharmonia Sinfonia Baltica
Słupsk