Weź udział w konkursie i spędź Andrzejki po celtycku z Sinfonią Baltica – rozstrzygnięcie

30 listopada o godz. 18.00 Sinfonia Baltica w Słupsku zaprasza na Andrzejki Celtyckie wraz z zespołem muzycznym Jig Reel Maniacs oraz żeńskim zespołem tańca irlandzkiego Ellorien.

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na wydarzenie. Wygrają pierwsi dwaj czytelnicy, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe: Patronem której z celtyckich krain jest Święty Andrzej?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Andrzejki Celtyckie.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane od użytkowników, którzy uprzednio polubią profil O.pl na Facebooku.
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: zaproszenia otrzymują Małgorzata Sobańska i Aleksandra Szemryk. Gratulujemy!

Andrzejki Celtyckie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Andrzejki Celtyckie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Jigowo Reelowi Maniacy to zespół muzyczny z Poznania, jedna z najstarszych i najbardziej wziętych formacji muzyki celtyckiej w Polsce. Istnieją od 1990 roku i grają Celtic fusion – celtyckie brzmienia i smaki będące wypadkową takich gatunków jak jazz, funk, rock, reggae i chillout – muzykę instrumentalno-wokalną aranżowaną na wielobarwne instrumentarium: skrzypce, flażolety, dudy, akordeon, saksofon, harmonijkę, gitary (akustyczną, elektryczną, basową), pianino elektryczne i moog, perkusję i głos (baryton-bas).

Ellorien to żeński zespół tańca irlandzkiego z Wrocławia, z którym Jigowo Reelowi Maniacy współpracują od 2007 roku. Dziewczyny łączy pasja do tańca. Stale ją pogłębiają podczas regularnych ćwiczeń, prób, warsztatów i występów. Na stylistykę Ich choreografii miała wpływ praca z Sarah Clark TCRG – solistką znanych na całym świecie spektakli tanecznych Lord of the Dance oraz Feet of Flames.

Andrzejki Celtyckie
30 listopada 2014 roku, godz. 18.00
Polska Filharmonia Sinfonia Baltica
Słupsk

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR