Wygraj egzemplarz Asymetrii Adama Zagajewskiego z autografem poety! – rozstrzygnięcie

Adam Zagajewski opublikował nowy tom poetycki pt. Asymetria. Książka ukazała się 16 października w Bibliotece Poetyckiej Wydawnictwa a5 pod redakcją Ryszarda Krynickiego.

Mamy dla Państwa wyjątkowy egzemplarz tomiku z autografem poety. Wygra trzynasty czytelnik, który prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe: Jak brzmi tytuł filmu promującego literacki Kraków, w którym niedawno wystąpił Adam Zagajewski?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem korespondecyjnym czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Asymetria.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane od użytkowników, którzy uprzednio polubią profil O.pl na Facebooku.
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: książkę otrzymuje Marta Biały. Gratulujemy!

Adam Zagajewski „Asymetria” – okładka (źródło: materiały prasowe)

Adam Zagajewski „Asymetria” – okładka (źródło: materiały prasowe)

Na Asymetrię składają się wiersze pełne przestrzeni, powietrza i słońca, odwołujące się do pamięci ludzi i miejsc. Miejsc przywołanych mimochodem, jak pocztówki z wakacji, i miejsc ważnych, jak miasto urodzenia. To również zbiór pełen wspomnień o ludziach (niektóre już znamy, na przykład wiersz poświęcony Ruth Buczyńskiej) i wzruszających szkiców do portretu rodziców.

Adam Zagajewski Asymetria
Premiera: 16 października 2014 roku
Wydawnictwo a5

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Wydawnictwo a5