Wygraj bilety na Skazę w Teatrze Syrena – rozstrzygnięcie

W kwietniu w Teatrze Syrena odbędzie się polska prapremiera spektaklu Skaza w reżyserii Adama Sajnuka z Jackiem Poniedziałkiem w roli głównej.

Mamy dla Państwa po jednym podwójnym zaproszeniu na spektakle popremierowe 11 i 13 kwietnia. Wygra drugi i czwarty czytelnik, który poda nazwisko reżysera, który nakręcił film na podstawie Skazy Josephine Hart, z Jeremym Ironsem i Juliette Binoche w rolach głównych.

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem oraz wybranym terminem seansu czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Skaza.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/

Rozstrzygnięcie: bilety otrzymują Stanisław Walesiak i Malwina Sosnowska. Gratulujemy!

„Skaza" (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Skaza" (źródło: materiały prasowe organizatora)

Sceniczną adaptację Skazy na podstawie powieści Josephine Hart przygotował reżyser Adam Sajnuk, którego nazwisko jest dziś jednym z najbardziej gorących nazwisk w polskim teatrze – w roku 2014 reżyserować będzie m.in. w Teatrze Narodowym, w Teatrze Polskim i w Teatrze Polonia u Krystyny Jandy (u której wyreżyserował już dwa spektakle). Rok zacznie jednak od współpracy z Teatrem Syrena, a zmysłowa, erotycznie rozwibrowana Skaza w jego reżyserii zapowiada się na jedno z najgłośniejszych wydarzeń sezonu.

Thriller erotyczny o namiętnym związku starszego mężczyzny i młodej kobiety, będącej… narzeczoną jego syna. Stephen Fleming szanowany lekarz, mąż i ojciec, zaczyna robić karierę polityczną, co dopełnia obrazu człowieka sukcesu. Tymczasem dręczy go dojmujące uczucie pustki. Na przyjęciu poznaje atrakcyjną i tajemniczą dziennikarkę, Annę Barton. Mimo że ma ona wkrótce wyjść za jego syna, Fleming nie potrafi oprzeć się skrywającej mroczną tajemnicę femme fatale…

Reżyseria: Adam Sajnuk
Scenografia i kostiumy: Katarzyna Adamczyk
Muzyka: Michał Lamża
Obsada: Jacek Poniedziałek – Stephen Fleming, Aleksandra Justa – Ingrid Fleming, Anna Terpiłowska – Anna Barton, Maciej Radel – Martyn Fleming, Andrzej Makowiecki – Edward Lloyd, Dorota Gorjainow – matka Anny.

Skaza
11 i 13 kwietnia 2014 roku
Teatr Syrena
Warszawa

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Teatr Syrena