Wygraj zestaw gadżetów na 25-lecie Goethe-Institut! – rozstrzygnięcie

Goethe-Institut w Warszawie obchodzi 25-lecie swojej działalności. Z tej okazji w siedzibie przy ul. Chmielnej 13a odbędzie się 25-godzinny festiwal, podczas którego zaprezentują się artyści z Niemiec i Polski. Goście festiwalu będą mogli wziąć udział w inspirujących spotkaniach z językiem niemieckim, literaturą i filmem.

Mamy dla Państwa pięć zestawów gadżetów od Goethe-Institut w wersji męskiej (czapka z daszkiem, notesy, długopis, bransoletki) i damskiej (szal, notesy, długopis, bransoletki). Wygrają pierwsza, czwarta, siódma, dziesiąta i trzynasta osoba, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: W którym roku został założony Goethe-Institut w Warszawie?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem korespondencyjnym czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Goethe-Institut.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: zestawy otrzymują Michał Mielnik, Agnieszka Dyna, Maciej Pęksa, Barbara Kiryjczuk i Mariusz Musiałowski. Gratulujemy!

25 godzin na 25 lat Goethe-Institut w Warszawie – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

25 godzin na 25 lat Goethe-Institut w Warszawie – plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

W programie wydarzenia m.in. performans taneczny Volvere grupy Waltz Binaire; literatura na łące; muzyka z Berlina i Warszawy z Molly Nilsson, Pictorial Candi i duetami Polpo Motel, Antykrystyna, czyli Masecki i Moretti, Max Loderbauer i Jacek Sienkiewicz; apetyt na niemiecki, czyli kreatywna nauka niemieckiego oraz interaktywne gry językowe; audiowizualny nocny maraton Johannesa Kreidlera w ramach festiwalu Warszawska Jesień; giga puzzle; mobilna stacja kulinarna magazynu „KUKBUK”; magiczne zwierciadło; czytanki i teatr kamishibai dla najmłodszych; fotoinstalcja Ogrodu Księżniczek z Berlina; młody wideoart z Niemiec oraz niemieckie filmy krótkometrażowe i animowane dla dzieci i młodzieży; gry planszowe; upcyclingowe warsztaty projektowe z udziałem czołowych designerów z Polski i Niemiec połączone z aukcją mody.

25 godzin na 25 lat
25 września 2015 roku
Goethe-Institut w Warszawie

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Goethe-Institut w Warszawie