Wygraj bilety na Festiwal Etiuda&Anima w Krakowie! – rozstrzygnięcie

Etiuda&Anima od 23 lat rozgrzewa krakowską jesień. To najstarszy i największy polski festiwal prezentujący twórczość studentów szkół filmowych i artystycznych z całego świata oraz dokonania twórców animacji. W trakcie tegorocznej edycji, która potrwa od 22 do 27 listopada, jak zwykle będzie można zobaczyć najlepsze etiudy fabularne, interesujące dokumenty i kunsztowne animacje, a ponadto uczestniczyć w występach na żywo najwybitniejszych twórców współczesnej animacji, warsztatach prowadzonych przez uznanych specjalistów, spotkaniach z osobistościami branży filmowej, koncertach gwiazd muzyki alternatywnej.

Rozstrzygnięcie: karnet otrzymuje Karolina Ślusarczyk, a bilety Małgorzata Płazowska, Tomasz Krzyworzeka, Weronika Karska, Marcin Musiałowski i Filip Gorgolewski. Gratulujemy!

23. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima (źródło: materiały prasowe organizatora)

23. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima (źródło: materiały prasowe organizatora)

Mamy dla Państwa jeden karnet na wszystkie wydarzenia festiwalowe oraz pięć podwójnych wejściówek – po jednej na następujące pokazy:

Wygrają pierwsza osoba (karnet) oraz pięć kolejnych (bilety na pokazy), które poprawnie odpowiedzą na pytanie: Czego dotyczy film Kamienie w moich kieszeniach Signe Baumane (jednego z gości tegorocznej Etiudy&Animy)?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. Jako tytuł prosimy wpisać: 23. Etiuda.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Więcej o tegorocznej edycji Etudy&Animy

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima