Wygraj zaproszenie na Galę rozdania Teatralnych Nagród Muzycznych i koncert! – rozstrzygnięcie

Na zakończenie sezonu artystycznego 2016/2017 Mazowiecki Teatr Muzyczny zaprasza na uroczystą Galę 11. edycji Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury, która odbędzie się 24 czerwca o godz. 17.00 w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Organizowana od lat Gala przyznania tych nagród jest jedynym w Polsce wydarzeniem skupiającym całe środowisko teatrów muzycznych z naszego kraju.

Mamy dla Państwa jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wygra pierwsza osoba, która poprawnie odpowie na pytanie: Kto w 10. edycji Teatralnych Nagród Muzycznych otrzymał nagrodę specjalną za całokształt pracy artystycznej?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. Jako tytuł wiadomości prosimy wpisać: Teatralne Nagrody Muzyczne.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: zaproszenie otrzymuje Bogdan Jankowski. Gratulujemy!

11. Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury (źródło: materiały organizatora)

11. Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury (źródło: materiały organizatora)

Tego wieczoru poznamy laureatów wyłonionych spośród nominowanych przez wszystkie teatry muzyczne w Polsce w 18 kategoriach. Dowiemy się między innymi, kto w mijającym sezonie artystycznym był najlepszą wokalistką i najlepszym wokalistą, kto najlepszym tancerzem oraz który spektakl zdobył największe uznanie w oczach kapituły Teatralnych Nagród Muzycznych: Jacka Bonieckiego, prof. Ryszarda Karczykowskiego, prof. Izabeli Kłosińskiej, Tatiany Kwiatkowskiej, Andrzeja Pągowskiego, Zofii Rudnickiej, Jana Szurmieja oraz Iwony Wujastyk – Dyrektora Mazowieckiego Teatru Muzycznego imienia Jana Kiepury w Warszawie.

Na zakończenie Gali odbędzie się koncert Sławka Uniatowskiego wraz z Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy, a następnie uroczysty bankiet.

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie