Drumstore.pl – tu zaopatrzysz się w najlepsze perkusje i werble

Często trudno zdecydować się na odpowiedni sprzęt muzyczny. Dlatego podczas poszukiwań warto odwiedzić sklep muzyczny, który nie tylko będzie miał duży wybór modeli interesujących nas instrumentów, ale przede wszystkim fachową obsługę, chętną do udzielania wskazówek i porad. Takim miejscem dla osób poszukujących produktów perkusyjnych i bębnów z pewnością jest Drumstore.

(źródło: materiał reklamodawcy)

(źródło: materiał reklamodawcy)

Perkusje

Sklep Drumstore oferuje zarówno perkusje akustyczne jak i elektroniczne takich marek, jak: Pearl, ddrum, Gretsch, Tama czy Natal (w przypadku zestawów akustycznych) oraz Yamaha, Alesis czy Roland (w przypadku zestawów elektronicznych). Fani perkusji znajdą sprzęt nie tylko dla dorosłych muzyków, ale także zestawy do nauki dla młodego pokolenia, które dopiero rozpoczyna swoją przygodę z perkusją. Oprócz gotowych zestawów w sklepie znaleźć można pełen osprzęt do każdego rodzaju perkusji, dostępne są blachy, naciągi, pałeczki i rózgi, a także pady perkusyjne, triggery czy moduły brzmień. Dostępne jest też odpowiednie nagłośnienie czy statywy.

Werble

W sklepie Drumstore można znaleźć zarówno werble drewniane jaki i metalowe (stalowe i mosiężne) czy akrylowe. W zależności od materiału, z jakiego zostały wykonane, w tym rodzaju drewna, werble będą miały nieco inne brzmienie. Z uwagi na różnice w brzmieniu różne rodzaje werbli dedykowane są do różnych gatunków muzycznych. W sklepie można zakupić zarówno te najbardziej klasyczne werble z drewna klonowego, które stanowią najbardziej uniwersalne rozwiązanie, ale też wyraziste werble z brzozy, czy werble bukowe o delikatnym i skoncentrowanym brzmieniu. Dla początkujących perkusistów sklep oferuje najtańsze, ale idealne do nauki, werble z topoli.

Instrumenty etniczne i drobne perkusjonalia

Drumstore to nie tylko klasyczne perkusje i werble ale także instrumenty wywodzące się z różnych kultur, takie jak djembe, bongosy, conga, samba czy kije deszczowe. Sklep oferuje też takie instrumenty etniczne jak: balafony, frame drum i darbuka czy perkusjonalia, jak dzwonki chromatyczne, marakasy, kastaniety i janczary oraz wiele innych.

Nie tylko bębny

Choć sklep specjalizuje się właśnie w instrumentach perkusyjnych to posiada też rosnącą ofertę innych produktów muzycznych. W swojej ofercie Drumstore posiada też produkty z zakresu wyposażenia studia czy nagrywania w domu, sprzęty dla DJ’a, pianina cyfrowe czy syntezatory. Zarówno w zakresie perkusjonaliów jak i innego sprzętu sklep stale powiększa swoją ofertę o nowe marki i produkty, dlatego warto odwiedzać go regularnie.

Online i stacjonarnie

Z oferty sklepu Drumstore można skorzystać zarówno online, jaki i stacjonarnie. Osoby z Trójmiasta i okolić, ale nie tylko, sklep zaprasza do swojego salonu firmowego w Gdyni, którego dokładny adres można znaleźć na stronie: http://drumstore.pl/contact.html. Dzięki sporej powierzchni na terenie sklepu można obejrzeć wybrane produkty muzyczne, ale także skorzystać z różnego rodzaju warsztatów, wydarzeń muzycznych, czy nawet koncertów. Dodatkowo odpowiednio wykwalifikowana i doświadczona obsługa sklepu na pewno pomoże dokonać odpowiedniego wyboru przy zakupie nowego sprzętu jak i akcesoriów muzycznych. W sklepie można też serwisować już posiadane instrumenty, jak i skorzystać z komisu używanego sprzętu.

Dodaj komentarz