Lubelski Festiwal Filmowy 2019 – nabór filmów

Lubelski Festiwal Filmowy 2019 prowadzi nabór filmów do tegorocznych konkursów. Celem Festiwalu jest promocja oryginalnego, odważnego, zrealizowanego z myślą o widzu, jak również nowatorskiego w podejściu do formy i treści repertuaru. Poszukiwane są ciekawe, oryginalne produkcji, które wzruszą, rozbawią, skłonią do refleksji lub zachwycą formą. Nieważne, czy jesteś doświadczonym, czy początkującym reżyserem, skąd pochodzisz i ile masz lat. Ważny jest Twój film. Konkursowe produkcje oceni profesjonalne jury, a najlepsi autorzy, poza piękną statuetką Złotego Mrówkojada, otrzymają nagrody finansowe.

W dniach 22–30 listopada 2019 w Centrum Kultury w Lublinie obejrzymy najlepsze filmy, które będą walczyć o statuetkę Złotego Mrówkojada i nagrody finansowe.

Zasady naboru:

  • Filmy można zgłaszać bezpłatnie od 15.02.2019 do 17.03.2019. Po tym terminie nabór wciąż będzie otwarty (do 12.05.2019), ale za każde zgłoszenie będzie pobierana opłata.
  • Można zgłaszać filmy krótko- (do 30 min.) i pełnometrażowe (od 60 min.), wyprodukowane po 1.01.2017 r. W festiwalowej selekcji mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak również amatorzy i studenci.
  • Można zgłosić maksymalnie dwa filmy tego samego reżysera.
  • Nie pobierane są opłaty za zakwalifikowanie filmu do pokazów festiwalowych

Szczegółowe informacje o naborze, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na Lubelskiego Festiwalu Filmowego.

_______________

Lubelski Festiwal Filmowy 2019

Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12
20-007 Lublin

Dodaj komentarz