Jak tanio wysyłać paczki kurierskie?

Sposoby na tanie wysyłanie!

Wszystkie firmy kurierskie mają swoje zasady realizowania zleceń, które warto poznać przed zawarciem umowy na dostarczenie przesyłki. Jedne bowiem, za niską opłatą, umożliwią dostarczenie paczki adresatowi w sobotę, a inne darmowy odbiór przesyłki w jednym z setek punktów obsługi klienta. Z tego względu warto wybrać taki sposób przesyłki, który będzie się opłacał zarówno nadawcy, jak i adresatowi. W takiej sytuacji powinno się dogłębnie przejrzeć każdą stronę wszystkich przewoźników i zapoznać się z ich ofertą, co jednak bywa czasochłonne i niekiedy nużące.

źródło: materiały reklamodawcy

Częstą przypadłością stron internetowych dużych firm kurierskich jest ich nieintuicyjna obsługa i zalew informacji, które nie ułatwiają zawarcia umowy. Dziesiątki podstron, setki informacji, które mogą wzajemnie się wykluczać oraz trudny do zrozumienia język prawniczy nie spowodują, że z zadowoleniem uzyskasz interesujące Cię odpowiedzi. Co więcej, gdy dojdzie do tego również porównywanie cen z innymi przewoźnikami, to szybko okaże się, że będzie to zadanie dosłownie niewykonalne. Istnieje jednak możliwość na sprawne rozłożenie warunków na czynniki pierwsze i to za jednym, szybkim ruchem.

Tani kurier na wyciągnięcie ręki

Firma epaka.pl jako jedna z niewielu oferuje dogłębną analizę każdej, nadawanej przesyłki i to na jednej podstronie, bez czasochłonnego otwierania witryn różnych przewoźników. Tuż po wpisaniu danych nadawanej przesyłki, takich jak jej gabaryty, sposób pakowania czy realna waga, otrzymamy bowiem szybkie porównanie ofert konkurencyjnych firm. Po wybraniu konkretnej, poniżej pokażą się jej opcje dodatkowe. Firmy kurierskie możesz zmieniać bezustannie podczas porównywania ofert. Umożliwia to poznanie odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania na jednej podstronie i nadanie przesyłki za pomocą tej firmy, która całkowicie spełni Twoje oczekiwania. Co więcej, tani kurier może się zjawić u Ciebie w domu, nie ponosząc dodatkowej opłaty, o czym zdaje się wiedzieć niewielu klientów.

Na intuicyjnej platformie możesz natychmiast i w czasie rzeczywistym podglądać wpływ opcji dodatkowych na oferowaną cenę. Po chwili może okazać się, że początkowo zbyt drogi kurier tak naprawdę lepiej spełni swoją rolę w tym konkretnym przypadku. Większość przewoźników ma bowiem bardzo skonkretyzowaną ofertę i jedna usługa może być w danej ofercie kilkakrotnie tańsza niż u przeciwnej firmy, zaś inna, równie ważna opcja, może nie istnieć w ogóle. Co ciekawe, wszelkie informacje podawane na platformie epaka.pl są wiążące i doskonale spełniają swoje zadanie w każdej sytuacji. Tani kurier nie zawsze może być firmą, którą wybierzemy za każdym razem.

Dodaj komentarz