• 2018-12-31

PROGREFONIK #5 na nowy rok

PROGREFONIK to założony w sierpniu 2016 r. przez Karolinę Kobielusz portal muzyczny, którego celem jest ukazanie zjawiska jednostki – słuchacza, jego doznań i miejsca w muzycznym świecie, czego przykładem może być m.in. projekt Szum Międzymiastowy. We współpracy z Filipem Preisem stworzony został dziewięcioosobowy, zaprzyjaźniony ze sobą zespół, który ceni sobie otwartość, rozwój, aktywność społeczną, wzajemny szacunek i przede wszystkim doznania zarówno dźwiękowe, jak i wizualne.

PROGREFONIK #5: Mestiço (źródło: materiały organizatora)

PROGREFONIK #5: Mestiço (źródło: materiały organizatora)

Organizatorzy: Podczas #4 imprezy w klubie Jasna 1 rozpędziliśmy się mocno i postanowiliśmy nie zwalniać tempa. Pora połączyć siły z warszawską super-grupą MESTIÇO i nawiedzić w styczniową noc ulubiony domek Pogłos. PROGREFONIK #5 to bez wątpienia wymarzony początek progrefonikowego roku, a w tym rozpoczęciu towarzyszyć nam będą:

huragan / SYNTETYK

Charlie / Szum

Sebastian Milewski live / dym

Preis / PROGREFONIK

b r a k / PROGREFONIK

Grafika: Michał Malińskii
Scenografia: PROGREFONIK
Scena czarna: MESTIÇO: N1L + object blue + Progrefonik
Teksty: Karolina Kobielusz, Marta Konieczna, Filip Preis, Filip Skirtun, Bartek Janisz, Patryk Wojciechowski
Zdjęcia: Michał Maliński, Michał Wdowikowski, Filip Preis
Identyfikacja wizualna: Michał Maliński / sierpień 2018 – obecnie / Sandra Mikołajczyk ( Sandra Sygur ) / grudzień 2017 – sierpień 2018 /, Łukasz Ziobro / sierpień 2016 – grudzień 2017 /

PROGREFONIK #5 Mestiço
11 stycznia 2019 roku
Pogłos w Warszawie

Dodaj komentarz