• 2018-12-18

Och-Teatr świętuje 9. urodziny

W 2019 roku Och-Teatr świętuje swoje 9. urodziny. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na spektakl Trzeba zabić starszą Panią w reżyserii Cezarego Żaka z Barbarą Krafftówną w obsadzie, który 14 stycznia zostanie zagrany dla Widzów w prezencie.

„Trzeba zabić starszą Panią”, reż. Cezary Żak (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Trzeba zabić starszą Panią”, reż. Cezary Żak (źródło: materiały prasowe organizatora)

Sukces Teatru Polonia – otwartego w 2005 roku w budynku dawnego Kina Polonia – rozrastający się repertuar oraz rosnąca liczba widzów sprawiły, że w 2009 roku Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury wynajęła budynek Kina Ochota. W styczniu 2010 roku w utworzonym w nim Och-Teatrze odbyła się pierwsza premiera – Wassa Żeleznowa Gorkiego, z Krystyną Jandą i Jerzym Trelą w rolach małżeństwa Żeleznowych i muzyką Zbigniewa Preisnera. Przez kolejne lata na dwóch scenach Och-Teatru oraz w plenerze (scena przy ulicy Grójeckiej 65) odbyło się 50 premier (a w sumie ponad 2000 spektakli), w których zagrało ponad 200 znakomitych aktorów. W trakcie dziewięciu lat istnienia Och-Teatr odwiedziło około pół miliona widzów.

Z okazji 9. urodzin Och-Teatr serdecznie zaprasza wszystkich na spektakl Trzeba zabić starszą Panią w reżyserii Cezarego Żaka z m. in. Barbarą Krafftówną w obsadzie. Trzeba zabić starszą Panią to czarna komedia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Debiut reżyserski Cezarego Żaka, wspaniała rola Barbary Krafftówny.

Sztuka w reżyserii Żaka przypomina poniekąd wystawiane na deskach Och-teatru komedie wspaniale realizowane przez Krystynę Jandę. Profesjonalne aktorstwo oraz dynamiczne, czasami zaskakujące zwroty akcji przyczynią się bez wątpienia do wprowadzenia widza w doskonały nastrój – Michał Janusz

Bezpłatne zaproszenia widzowie będą mogli odebrać w poniedziałek 7 stycznia od godz. 10.00 w kasach Och-Teatru. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety, na spektakl nie obowiązują rezerwacje. W trakcie oczekiwania, chętni widzowie będą mogli napisać życzenia dla naszego teatru na specjalnym arkuszu oraz zapoznać się z bieżącym repertuarem.

Trzeba zabić starszą Panią
14 stycznia 2019 roku
Och-Teatr
Darmowe wejściówki dostępne 7 stycznia 2019 roku od godz. 10.00

Dodaj komentarz