• 2018-12-05

Diana Krall na jedynym koncercie w Krakowie

Jedna z najbardziej popularnych jazzowych wokalistek odwiedzi Polskę już 28 czerwca! Diana Krall wystąpi w Tauron Arena Kraków prezentując przekrojowy repertuar uwzględniający jej najważniejsze utwory i największe przeboje. Na koncert zaprasza Knock Out Productions.

Diana Krall w Krakowie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Diana Krall w Krakowie (źródło: materiały prasowe organizatora)

Diana Krall urzeka słuchaczy swoim subtelnym głosem już ponad 25 lat. Pierwsze wielkie sukcesy odniosła w latach dziewięćdziesiątych, a jej płyty regularnie pokrywały się wtedy złotem i platyną. Największą sławę przyniósł jej album When I Look in Your Eyes z 1999 roku, który aż 52 tygodnie spędził na szczycie jazzowego notowania Billboardu i przyniósł Dianie aż dwie nagrody Grammy.

W nowym tysiącleciu artystka nie spoczęła na laurach stale nagrywając i koncertując. Ostatnia jej płyta, nagrana z Tonym Bennettem, zatytułowana Love Is Here To Stay z piosenkami George’a i Iry Gershwinów, ukazała się w 2018 roku i zajęła pierwsze miejsce na liście Top Jazz Albums Billboardu.

W trakcie swoich tras koncertowych Diana Krall nie omijała Polski, a każdy jej koncert był niezwykle ciepło przyjmowany przez publiczność ceniącą sobie jej bogaty dorobek, z którym już w czerwcu odwiedzi Kraków.

Diana Krall w Krakowie
Tauron Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7
28 czerwca 2019 roku

Dodaj komentarz