SnowFest 2019 zdradza kolejne szczegóły

Za sprawą zbliżającej się już szóstej edycji SnowFest niejeden pasjonat zimowych harców ochoczo zaciera już ręce. Po raz kolejny na kilku scenach usłyszymy światowej klasy hip-hop, drum’n’bass, house i electro

Festiwal „SnowFest 2019” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Festiwal „SnowFest 2019” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Do grona artystów, którzy wystąpią na SnowFest dołączają legendy światowej elektroniki – Booka Shade, belgijski DJ i producent, którego występy zbierają wysokie noty na całym świecie – Alix Perez, Mc CONRAD, ROS addiction i Wilkinson z frakcji drum’n’bassu najwyższej próby i zespół Łąki Łan przybywający na SnowFest wprost z równoległej galaktyki. Występom muzycznym będą towarzyszyć zawody freestylowe, podczas których publiczność przekona się, że grawitacja to sprawa umowna i że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Najlepsi riderzy powalczą o dozgonne uwielbienie publiczności i nagrody, którymi będą się chwalić swoim wnukom.

Szczyrk, w którym co roku odbywa się festiwal, stał się najszybciej rozwijającym się kurortem zimowym w Polsce – od poprzedniego sezonu dysponuje nową koleją gondolową i dwoma 6-osobowymi wyciągami krzesełkowymi, a na nadchodzący sezon szykuje kolejną 6-osobową kanapę. Kiedy dodamy do tego pozostałe wyciągi krzesełkowe, liczne orczyki i darmowy skibus, otrzymujemy miejscówkę, w której po prostu trudno na cokolwiek narzekać.

Przepis na SnowFest od kilku lat jest niezmienny i opiera się na trzech sprawdzonych składnikach: Szczyrku, gwiazdach ze światowego topu i zawodach z udziałem wybitnych riderów.

SnowFest 2019
Od 8 do 9 lutego 2019 roku
Skoczna Skalite i Amfiteatr
Szczyrk

Dodaj komentarz