• 2018-11-27

„UNDERDOG” – Eryk Lubos w życiowej formie!

Eryk Lubos zagrał główną rolę w filmie Underdog, który już 11 stycznia wchodzi do kin. Aktor, który przez wiele lat trenował boks zawsze starał się być w dobrej formie, ale tak nie wyglądał jeszcze nigdy. Underdog to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. A także pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku.

„Underdog” Maciej Kowulski (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

„Underdog” Maciej Kowulski (źródło: materiały prasowe dystrybutora)

Eryk Lubos wiele lat trenował boks i to doświadczenie oraz miesiące ciężkich treningów sprawiły, że zrobił wrażenie nawet na międzynarodowym mistrzu KSW.

„Byłem zaskoczony jego sprawnością fizyczną – powiedział nam Mamed Khalidov. – Eryk jest osobą bardzo aktywną i widać, że cały czas trenuje. Nie miał problemów z poruszaniem się w klatce, ani w wyprowadzaniu ciosów”.

Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość. „Myślę, że jest to film motywacyjny dla każdego – powiedział Eryk Lubos. – Wstań i walcz! Nie poddawaj się!”

W fabule filmu oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w filmie to debiut aktorski.

Underdog Macieja Kawulskiego
w kinach od 11 stycznia 2019 roku
Next Film

Dodaj komentarz