• 2018-11-13

Morcheeba w Progresji

Morcheeba przyjedzie do Polski, by zagrać aż trzy koncerty, 27 lutego wystąpi w Warszawie, 28 lutego w Gdańsku i 1 marca w Krakowie.

Morcheeba (źródło: materiały prasowe)

Morcheeba (źródło: materiały prasowe)

Obecnie trzon Morcheeby stanowią Skye Edawrds i Ross Godfrey, którzy też stworzyli zespół wraz z Paulem Godfreyem w 1995 roku. Morcheeba od ponad dwóch dekad utrzymuje się na piedestale najlepszych trip hopowych grup na świecie, niezmiennie zachwycając i zaskakując fanów.Brytyjczycy przyjadą do Polski promować swój najnowszy, dziewiąty album Blaze Away, który został wydany po pięcioletniej przerwie.

Płyta zadziwia świeżością i zręcznością, z jaką Skye i Ross poruszają się między muzycznymi gatunkami. Po ponad dwóch dekadach na scenie Morcheeba nie musi nic udowadniać, tworząc muzykę bez schematów i ograniczeń. Blaze Away emanuje artystyczną wolnością i niezwykłą swobodą. Na płycie pojawiają się także znakomici goście, Roots Manuva, Benjamin Biolay, czy Amanda Zamolo. Zespół znany jest z fantastycznych występów na żywo, o czym już niedługo przekonać się będą mogli polscy fani.

Morcheeba
Koncerty: od 27 lutego do 1 marca 2019 roku
Start: 27 lutego, Klub Progresja w Warszawie
Warszawa, Gdańsk Kraków

Dodaj komentarz