Tak Brzmi Miasto

Od 17 do 18 listopada odbędzie się w Krakowie siódma edycja konferencji i festiwalu nowej branży muzycznej Tak Brzmi Miasto. W tym roku wydarzeniu będzie patronować hasło: Edukacja.

Konferencja i Festiwal „Tak Brzmi Miasto” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Konferencja i Festiwal „Tak Brzmi Miasto” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Co edukacja muzyczna dobrego już ma, a czego potrzebuje? W jaki sposób uczą najlepsi? Jak ćwiczyć, żeby się rozwijać? Czy rocka można się nauczyć w szkole? Jak zdobyć stypendium na prestiżowej uczelni muzycznej? Jak stworzyć kanał Youtube, który oglądać będą miliony?

Na te i inne pytania odpowiedzą muzycy, edukatorzy i inni profesjonaliści rynku muzycznego z Polski, Europy i USA. Obok paneli dyskusyjnych i wykładów, będzie można wziąć udział w warsztatach z gry na instrumentach, songwritingu, białego śpiewu, a nawet ekstremalnych technik wokalnych, takich jak growl. Pojawią się także najlepsi przedstawiciele muzyki elektronicznej, więc każdy zainteresowany produkcją muzyczną będzie mógł czerpać z ich bogatych doświadczeń.

Konferencji tradycyjnie będzie towarzyszył showcase, na którym krakowskiej publiczności oraz gościom i delegatom konferencji zaprezentują się młode, obiecujące zespoły.

Tak Brzmi Miasto
Od 17 do 18 listopada 2018 roku
Fundacja Krakowska Scena Muzyczna w Krakowie

Dodaj komentarz