Studia podyplomowe w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego

Total Design Management to roczny program studiów podyplomowych realizowany w trybie weekendowym, współtworzony przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej i Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Stworzony został z myślą o ludziach otwartych na nowe pomysły, twórczych i innowacyjnych, pragnących rozwijać się poprzez pracę w dynamicznych zespołach składających się z osób o różnym doświadczeniu i spojrzeniu na świat.

Total Design Management, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Warszawa (źródło: materiały prasowe organizatorów)

Total Design Management, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Warszawa (źródło: materiały prasowe organizatorów)

Total Design Management jest innowacyjnym programem zajęć, głównie warsztatowych, które pozwalają na zdobycie rzadkich a coraz bardziej cenionych na polskim rynku kompetencji menedżera designu. Menedżer designu to osoby rozumiejąca miejsce wzornictwa i myślenia projektowego w strategii firmy i potrafiąca przejąć odpowiedzialność za koordynację pracy interdyscyplinarnego zespołu wdrożeniowego, realizującego proces rozwoju nowego produktu czy towarzyszącej mu usługi, z udziałem projektanta wzornictwa.
Program skierowany jest do ludzi o kreatywnym i innowacyjnym podejściu do życia, chcących poszerzyć horyzonty poprzez zdobycie kompetencji design menedżera. Jest adresowany do dwóch głównych grup odbiorców, wymagających wyprofilowanego programu:
Design – w tej grupie w szczególności do: projektantów, architektów, przedstawicieli studiów projektowych, programistów, grafików, studentów kierunków projektowych (absolwentów studiów I stopnia)
Biznes –w tej grupie w szczególności do ludzi biznesu: zajmujących się projektowaniem oraz zarządzaniem marką i/lub usługą, produktem,dyrektorów, menedżerów, technologów, a także właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, a także do studentów kierunków związanych z zarządzaniem, marketingiem, rozwojem nowego produktu, technologią (absolwentów studiów I stopnia).

Zajęcia prowadzone są przez wykładowców uczelni wyższych posiadających doświadczenie zarówno teoretyczne jak i praktyczne oraz praktyków pracujących w biznesie – cenionych menedżerów z doświadczeniem w aplikacji wzornictwa w firmach oraz uznanych projektantów wzornictwa przemysłowego posiadających liczne wdrożenia na polskim rynku. Zajęcia są kreatywne i innowacyjne. Głównie opierają się na studiach przypadku (case studies) oraz pracy w multidyscyplinarnych grupach.

Total Design Management Studia podyplomowe 
Instytut Wzornictwa Przemysłowego
Warszawa

Dodaj komentarz