Monika Borzym – Radio-hedonistycznie. Live at Wytwórnia

24 października ukazał się premierowy singiel Little by Little z najnowszej płyty Moniki Borzym Radio-hedonistycznie. Live at Wytwórnia. Album jest zapisem koncertu, który odbył się 12 lipca w ramach inauguracji Letniej Akademii Jazzu w łódzkim klubie Wytwórnia.

Monika Borzym, „Radio-hedonistycznie. Live at Wytwórnia” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Monika Borzym, „Radio-hedonistycznie. Live at Wytwórnia” (źródło: materiały prasowe wydawcy)

Monika Borzym zaprosiła do współpracy zaprzyjaźnionych artystów: Martę Zalewską – multiinstrumentalistkę i wokalistkę, Trio Stryjo, w składzie – Nikola Kołodziejczyk, Michał Bryndal, Maciej Szczyciński, którzy od ponad dekady wspólnie improwizują i koncertują na całym świecie, Tomasza Żymłę – wybitnego klarnecistę basowego, oraz wybitnych, młodych waltornistów: Gabriela Czopkę, Łukasza Łacnego i Piotra Kowalskiego. Gościnnie zaśpiewał w duecie z Moniką Marcin Januszkiewicz – aktor młodego pokolenia i znakomity wokalista. Wszystkie utwory zaaranżował Nikola Kołodziejczyk. Monika Borzym o współpracy z Nikolą mówi:

Mam wrażenie, że tylko z Nim ten projekt mógł mieć jakikolwiek sens i mam wielką nadzieję, że to nie będzie nasza ostatnia wspólna płyta. Dziękuję Ci piękny Szaleńcze!

Monika Borzym, Radio-hedonistycznie. Live at Wytwórnia
Premiera singla: 24 października 2018 roku
Mystic Production

Dodaj komentarz