O renowacji mebli

Podczas spotkania słuchacze otrzymają bazę przydatnych informacji na temat wyszukiwania, demontowania, oczyszczania, wykańczania i tapicerowania mebli.

Paweł Machomet, „O renowacji mebli”, Akademia Sztuki w Szczecinie (źródło: materiały prasowe organizatorów)

Paweł Machomet, „O renowacji mebli”, Akademia Sztuki w Szczecinie (źródło: materiały prasowe organizatorów)

Szereg porad urozmaicą historie meblowych perełek z minionych czasów znalezionych w nietypowych miejscach i sytuacjach. Po wykładzie przewidziany czas na pytania i konsultacje indywidualne.
Prowadzący: Paweł Machomet, autor bloga o odnawianiu mebli Rzuć Pan Okiem!

Paweł Machomet – magister sztuki, architekt wnętrz i projektant mebli. Wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie na Wydziale Sztuk Wizualnych. Urodzony 1990 roku w Polsce. Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, studia II stopnia na kierunku Projektowanie Mebla (2015) oraz Akademii Sztuki w Szczecinie, studia I stopnia na kierunku Architektura Wnętrz (2013). Laureat Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia artystyczne w roku 2014.
Z zamiłowania renowator mebli. Autor bloga o odnawianiu mebli Rzuć Pan Okiem! nagrodzonego podczas Meetblogin na Łódź Design Festival w roku 2015 jako najlepszy blog o tematyce DIY. Przez pięć lat prowadzenia serwisu współpracował z m.in. Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, Folwarkiem Edwardowo, Fundacją Made In Art, Concordia Design, Arena Design, Poznań Design Days, Międzynarodowymi Targami Szczecińskimi, Cubetura Festival, Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku, serwisem Ładnie Naprawię, magazynami Purpose i Świat Wnętrz.

Akademicki Szczecin to projekt promocyjno-informacyjny realizowany przez Miasto Szczecin wspólnie z uczelniami wyższymi, którego celem jest wsparcie działań na rzecz rozwoju szczecińskiego ośrodka naukowego i akademickiego.

 

Paweł Machomet O renowacji mebli
27 października 2018 roku, godz. 17.00
Akademia Sztuki w Szczecinie
Katedra Architektury Wnętrz i Form Użytkowych
Szczecin

Dodaj komentarz