• 2018-10-24

Wrocław Hip Hop Festival – znamy pełny skład

Poznaliśmy pełen line-up największego hip-hopowego wydarzenia we Wrocławiu. 16 listopada w Hali Stulecia we Wrocławiu będzie można zobaczyć m.in. przedstawicieli Asfalt Records, QueQuality, BOR oraz Takie Reczy Label.

Wrocław Hip Hop Festival (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wrocław Hip Hop Festival (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wrocław Hip Hop Festival to impreza, która już po raz czwarty gości najlepszych rapowych graczy polskiej sceny muzycznej. Podczas zeszłorocznej odsłony organizatorzy zgromadzili w Hali Stulecia około 8 tysięcy widzów, którzy do dyspozycji mieli dwie sceny: Main i Oldschool stage, co dało imponującą liczbę kilkunastu koncertów w trakcie jednej nocy. W tym roku skład artystów tworzą starzy znajomi – jak na przykład O.S.T.R., który towarzyszy imprezie od samego początku istnienia i za każdym razem gromadzi pod sceną tłum wiernych słuchaczy.

Poza nim wystąpi Quebonafide, który po sukcesie wspólnego projektu z Taco, przyjedzie do Wrocławia z solowym występem. Z pewnością będzie można usłyszeć także nowy materiał od Kękę – płyta To Tu już w samym preorderze sprzedała się w ilości kilkunastu tysięcy sztuk. A jeśli mowa o nowym materiale, to być może jest także szansa na nowe rzeczy od Palucha, który podgrzewa ostatnio informacje na temat nowego albumu – materiał będzie nosić tytuł Czerwony dywan.

I jeszcze Dwa Sławy – najbardziej wyluzowany skład w rapowym świecie, który ostatnią płytę wydał już na własnych zasadach, nie tylko dlatego, że własnym sumptem. Do tego sami młodzi zdolni: Otsochodzi, Szpaku, PlanBe. A wśród stałych punktów programu: DJ Soina za deckami i jedyny w swoim rodzaju prowadzący: Wujek Samo Zło.

W kuluarach Hali Stulecia po raz kolejny stanie także dodatkowa scena, na której zaprezentuje się wyjątkowa mieszanka artystów, których łączy zamiłowanie do oldschoolu.

Program:

Main stage: O.S.T.R., Quebonafide, Paluch, Kękę, Dwa Sławy, Otsochodzi, Szpaku, PlanBe, DJ Soina.

Oldschool stage: Małach & Rufuz, Sztigar Bonko, Hades, WCK (Kuba Knap, Ryfa Ri, Zetenwupe Ferajna, Emil G., Gruby Józek, DJ Lazy One), The Gang Band, TAXITA.

Wrocław Hip Hop Festival
16 października 2018 roku, godz. 17.00
Hala Stulecia we Wrocławiu

Dodaj komentarz