• 2018-10-11

Weź udział w Międzynarodowym Festiwalu Bardów – Konkurs

Międzynarodowy Festiwal Bardów zaprasza do udziału w Konkursie organizowanym w ramach 36. OPPA 2018, który odbędzie się w dniach od 17 do 25 listopada w Warszawie. W OPPA może wziąć udział każdy, kto śpiewa piosenki całkowicie przez siebie stworzone.

36. Międzynarodowy Festiwal Bardów – OPPA 2018 (źródło: materiały prasowe organizatora)

36. Międzynarodowy Festiwal Bardów – OPPA 2018 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Półfinał Konkursu OPPA 2018 odbędzie się 17 listopada, Wielki Finał w dniu 18 listopada. Termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu upływa 15 października.

W tym roku Grand Prix OPPA – Nagroda im. Jonasza Kofty zapewnia dofinansowanie produkcji płyty do wysokości 5000 zł brutto. Pozostali laureaci Złotej Piątki otrzymują nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego.

W tegorocznym Konkursie zostanie także przyznana Nagroda Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR – Kryształowy Kamerton.

W Konkursie OPPA 2018 może być również wręczona Nagroda specjalna dla najmłodszego wykonawcy, którą przyznaje Fundacja im. Jonasza Kofty Pamiętajcie o ogrodach.

Szczegóły regulaminowe, karta zgłoszenia i inne ważne informacje znajdują się w odpowiednich zakładkach na oficjalnej stronie festiwalu.

36. Międzynarodowy Festiwal Bardów – OPPA 2018
Zgłoszenia: do 15 października
Stowarzyszenie Literacko Muzyczne Ballada w Warszawie

Dodaj komentarz