• 2018-10-10

Fatboy Slim wystąpi w Warszawie

Na noc przed startem festiwalu Undercity, który zadebiutuje w stołecznej Hali Torwar 3 listopada, w Warszawie wystąpi Fatboy Slim. Brytyjczyk zagra w klubie Smolna na oficjalnym beforze przed festiwalem.

Fatboy Slim (źródło: materiały prasowe organizatora)

Fatboy Slim (źródło: materiały prasowe organizatora)

Undercity to nowy projekt, który połączy muzykę elektroniczną z nowoczesną techniką multimedialną. Na 3 scenach w Hali Torwar zagra ponad 20 artystów, a wśród nich są tacy giganci, jak Adam Beyer, Dixon, Dubfire, Joris Voorn czy Recondite. Ich występom towarzyszyć będzie dedykowana scenografia i rozbudowana instalacja multimedialna, które zmienią przestrzeń hali Torwar w zupełnie inne miejsce.

Zanim jednak otworzą się bramy Undercity, noc wcześniej (2 listopada) odbędzie się oficjalny before festiwalu w klubie Smolna, którego bohaterem będzie bardzo ceniony brytyjski artysta, Norman Cook, znany na całym świecie jako Fatboy Slim. Norman jest autorem wielu hitów międzynarodowych list przebojów – m.in. Push The Tempo, Rockafeller Skank czy kultowego Right Here, Right Now, a także świetnym DJ-em, który w setach na żywo niezwykle sprawnie łączy brzmienia house, techno, disco i UK bass.

Fatboy Slim
2 listopada 2018 roku
Klub Smolna w Warszawie

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR