Design Alive

Dom Idei magazynu Design Alive to miejsce gdzie design, sztuka, słowo, smaki i wizja łączą się w jedno. Stoisko zostało zaaranżowane wraz z artystami, projektantami i biznesowymi partnerami Design Alive.

„Design Alive”, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home (źródło: materiały prasowe organizatorów)

„Design Alive”, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home (źródło: materiały prasowe organizatorów)

Każda witryna, to inna symboliczna historia.

Nasza wizja Domu IdeiDesign Alive to stworzenie miejsca mistycznego, gdzie możemy szukać inspiracji w tym, co było i w tym, co nadchodzi – opowiadają projektantki przestrzeni Anna Łoskiewicz i Zofia Strumiłło-Sukiennik z Beza Projekt.

W programie m.in.

• Premiera nowego magazynu DA Home
• Wystawa prac fotografa Jacka Kołodziejskiego
• Premierowe pokazy mebli i instalacji artystycznych
• 4.10 (czwartek) 16.50 (scena główna) Design Alive inspiruje – wykład Christiny Wiklund, kierownik ds. kolorów, materiałów i wykończeń w Kinnarps
• 5.10 (piątek) 17.00 Wernisaż Domu Idei Design Alive
• 7.10 (niedziela) 13.00 (scena główna) – Design Alive inspiruje – Domownicy o pięknych wnętrzach, wykład Ewa Trzcionka, redaktor naczelna magazynu Design Alive –Design Alive inspiruje – Po co nam wizjonerzy?, dyskusja; zaproszeni goście: Anna Łoskiewicz i Zofia Strumiłło-Sukiennik (Beza Projekt), Izabela Serej (Bujnie), Oskar Zięta (Zieta Prozessdesign), Filip Kuchareczko (Dekoma); Moderator: Ewa Trzcionka, redaktor naczelna magazynu Design Alive

Projekt stoiska: Beza projekt (Anna Łoskiewicz, Zofia Strumiłło-Sukiennik)
Partnerzy: Barlinek, Kinnarps, Schattdecor, Dekoma, Chors, Bujnie, MDF 3D, Wozownia

Beza Projekt – Całościowy projekt i realizacja stoiska Design Alive

Wielokrotnie nagradzane awangardowe studio projektowe założone przez Annę Łoskiewicz-Zakrzewską i Zofię Strumiłło-Sukiennik, projektantki mebli, przedmiotów użytku domowego i instalacji artystycznych. Beza Projekt zajmuje się projektowaniem produktu od początkowej koncepcji do produktu końcowego, również projektowaniem wnętrz, małej architektury, systemów wystawienniczych i mebli do przestrzeni publicznej. Portfolio Anny i Zofii zawiera szeroki zakres odważnych i innowacyjnych projektów, często wykorzystujących najnowsze technologie i materiały. Dzięki świetnemu zespołowi i sprawdzonym podwykonawcom nieustannie dostarczają szereg wyjątkowych produktów. Beza Projekt jest laureatem Design Alive Awards 2013 w kategorii Kreator.

 

Design Alive
Od 4 do 7 października 2018 roku, godz. 10.00-18.00
Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home
Warszawa

Dodaj komentarz