• 2018-09-27

Lekcja dizajnu – wyprzedaż

W pierwsze dwa tygodnie października w Galerii Głównej Instytutu Dizajnu odbędzie się wyprzedaż obiektów z wystawy Lekcja dizajnu, prezentującej polskie projekty tworzone z myślą o dzieciach.

„Lekcja dizajnu”, Instytut Dizajnu w Kielcach (źródło: materiały prasowe organizatorów)

„Lekcja dizajnu”, Instytut Dizajnu w Kielcach (źródło: materiały prasowe organizatorów)

Od wtorku, 2 października  organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników polskiego dizajnu na podsumowanie wystawy i jej siedmiu odsłon w różnych miastach Polski. W ciągu dwóch lat ekspozycje odwiedziło tysiące zwiedzających, przy okazji wernisaży odbywały się warsztaty i oprowadzania kuratorskie. Szerokie zainteresowanie tematem i obiektami skłoniło Instytut  do podsumowania projektu w sposób szczególny i zorganizowania wyprzedaży eksponatów po niższych cenach – obniżka cen nawet do 50%. Wyprzedaż zakończy się 14 października 2018 roku o godzinie 18.00.

Wystawa Lekcja dizajnu to subiektywny przegląd polskich marek, które tworzą z myślą o dzieciach. Twórcy, których produkty były prezentowane na wystawie to zazwyczaj małe, rodzinne lub jednoosobowe firmy. Ich członkowie kultywują rzemieślnicze tradycje i przekazują doświadczenie z pokolenia na pokolenie, co przekłada się na jakość wyrobów. Lekcja dizajnu pokazała różnorodną ofertę polskich projektantów – meble, elementy wyposażenia wnętrz, dekoracje, zabawki i ubrania.
W wyprzedaży będą brać udział m.in.: BAJO wooden toys, Bastama.pl, Beza Projekt, FAM FARA, Joanna Rusin, minimetry.pl, Miuki,  Nogistonogi,  Olga Szymańska, Pani Jurek, planeco.pl, Śnimisiee, Tiku tiku, UAU project dla Brambla, Wooden Story.

Wyprzedaż wystawy Lekcja Dizajnu
Od 2 do 14 października 2018 roku
Instytut Dizajnu w Kielcach

 

Dodaj komentarz