Archi–granie w Archi–boxie

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Wrocław zaprasza na dwa, odmienne koncerty grających i śpiewających architektów.

„Archi-granie w Archi-boxie”, Muzeum Architektury we Wrocławiu (źródło: materiały prasowe organizatorów)

„Archi-granie w Archi-boxie”, Muzeum Architektury we Wrocławiu (źródło: materiały prasowe organizatorów)

W piątek, 21 września 2018 roku o godz. 20.00 wystąpi zespół UKŁAD S.I. z Wrocławia (rap/drewno/plastik) – instrumentalno-wokalny trójkąt nieforemny o dystansie do definicji, miary i decyzji. Wykonuje zaprogramowane sekwencje połączone z improwizacją – skrzyżowanie rzeczywistości z fikcją. Założony dawno temu zespół teraz w składzie: Dr. Teore (sampler, wokal, programowanie, gitara), Pan Porządna Firma (żywa perkusja), Pan Paweł (żywy bass / gitara). Zespół jest laureatem kilku przeglądów i festiwali. Dzielił scenę z legendami polskiej alternatywy; także rapu i rock’a.
W sobotę 22 września 2018 o godz. 19.00 grać będzie warszawska grupa StansurovY, reaktywowany po latach rozłąki zespół studencki z wydziału architektury PW . Dla jej członków muzyka i pisanie piosenek jest wentylem bezpieczeństwa, przez który uchodzi codzienny stres związany z zawodem architekta, rodziną, otoczeniem. Piosenki dają im też możliwość wypowiedzi na tematy, o których architektura często milczy. Grają w składzie: Marcin Kozłowski, Marek Droździel, Adam Tryniszewski, Jakub Daniluk.
Oba koncerty odbędą się w obiekcie-strukturze Archi-box 8 Kalejdoskop, na skwerze przed Muzeum Architektury we Wrocławiu, ul. Bernardyńska 5. Partnerem organizatora koncertu jest Muzeum Architektury we Wrocławiu.

Archi–granie w Archi–boxie
Od 21 do 22 września 2018 roku
Muzeum Architektury we Wrocławiu

Dodaj komentarz