• 2018-09-06

Dopethrone przyjedzie do Polski

Wystartowała sprzedaż biletów na warszawski koncert kandyjskiego sludge’owego buldożera – Dopethrone. Ekipa z Montrealu zagra w Hydrozagadce 15 października. Skład warszawskiego gigu uzupełniają szamani doom metalu – sunnata oraz kanadyjskiej Dead Quiet.

Dopethrone (źródło: materiały prasowe organizatora)

Dopethrone (źródło: materiały prasowe organizatora)

Dead Quiet, podobnie jak Dopethrone, pochodzą z Kanady. Kwintet złożony z członków Barn Burner, Anciients & Hashteroid ma na koncie raptem dwie długogrające płyty a już został wybrany na support podczas europejskiej trasy Johna Garcii z zespołem w 2019 roku. Heavy stoner nie dla stoików, w którym mniej jest powtarzalnych do bólu riffów, a więcej rockandrollowego ognia.

Podczas pażdziernikowej trasy, na którą składają się koncerty w Warszawie (15, Hydrozagadka), Gdańsku (17, Wydział Remontowy), Poznaniu (18, U Bazyla) oraz Wrocławiu (19, Firlej) Dopethrone będzie promować swój najnowszy album Transcanadian Anger. Kanadyjska formacja powraca do polski, bo ciężkim od dymu i riffów jak buldożery koncercie na Red Smoke Festival. Na wszystkich koncertach w Polsce towarzyszyć im będzie stołeczna sunnata.

Dopethrone
Od 15 do 19 października 2018 roku
Start: 15 października, Hydrozagadka w Warszawie
Warszawa–Wrocław

Dodaj komentarz

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Konkursy

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR