• 2018-08-30

14. edycja OKK! design

Kolejna, 14. edycja OKK! design, odbędzie się 10 września 2018 roku w godzinach 12.30-20.00, w  warszawskiej przestrzeni Mysia 3.

„OKK design!” (źródło: materiały prasowe organizatorów)

„OKK design!” (źródło: materiały prasowe organizatorów)

Hasło wydarzenia brzmi: reAKCJA! Jego motywem przewodnim będzie więc działanie, zajęcie konkretnego stanowiska w odpowiedzi na dane zdarzenie. Podczas tej edycji OKK! design poznacie Państwo reAKCJE branży wnętrzarskiej na otaczającą rzeczywistość, szanse i zagrożenia.
W roli Gości Specjalnych wystąpią min.: Jadwiga Husarska, Monika Potorska, Grzegorz Goworek, Magdalena Federowicz-Boule, prof. Radek Achramowicz, Katarzyna Borkowska, Tomasz Pydo, a także łowca trendów, założyciel bloga TrendNomad – Michał Mazur, który podzieli się swoimi obserwacjami na temat nowości ze świata designu i technologii. Na spotkaniu obecny będzie również Marcel Marczuk z pracowni Space Monkeys, który opowie o znaczeniu komunikacji wizualnej w biznesie. Tradycyjnie nie zabraknie także paneli dyskusyjnych z udziałem uznanych ekspertów ze świata wnętrz. Moderatorem dyskusji o architekturze, designie i branży będzie Anna Grużewska, redaktor naczelna Czas na Wnętrze. Zapraszamy również do zwiedzania stoisk cenionych marek wnętrzarskich.

OKK! design wpisuje się w kalendarz najważniejszych wydarzeń związanych ze światem wzornictwa. Jego autorką jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR. Event zrzesza architektów, projektantów oraz dekoratorów wnętrz, a także wszystkich, którzy zawodowo związani są z tą tematyką. Tworzy przestrzeń do poszerzania wiedzy i kompetencji, nawiązywania kontaktów biznesowych oraz promocji dobrych marek i firm kierujących swoje produkty do branży architektonicznej. Ze względu na swój charakter impreza cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

„OKK design!” (źródło: materiały prasowe organizatorów)

„OKK design!” (źródło: materiały prasowe organizatorów)

Wśród Partnerów znaleźli się: Puff-Buff, Barlinek, Everspace, Bright Lights, Profim, EVERSPACE, BoConcept, ArcInteriors, PEKA, Hacker, Anwis.

14. edycja OKK! design
10 września 2018 roku, godz. 12.30-20.00
Mysia 3
Warszawa

Dodaj komentarz